Nakładki na błotniki w pakiecie RS

eng, 18.10.2010, 10:43 « poprzedni - następny »

eng

Wg. tej aukcji do oryginalnego pakietu RS wchodzą jakieś nakładki na błotniki widoczne wyraźnie na zdjęciach. Co to może być?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-mondeo-v6-pakiet-st-super-stan-C15728724.html

KLUSEK

Chodzi o takie dodatkowe przetłoczenie na krawędzi ?

Podobne spotykam czasami na MK2 i jest to fabryczne, ale do tej pory nie wiem po co i kiedy to montowali.

gorilla666

no sa nakladki,sprawdzalem w serwisie koszt 280 sztuka  :)
wypatrzyłem swego czasu w MC wlasnie te czesc i dlatego sprawdzałem
Adam  603-78-75-73

wojoo

gdzie wy to macie bo ja nie widze ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK


wojoo

i czemu to ma służyc ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

who knows :D

eng

Być może poszerza błotniki żeby dostosować je do progów i zderzaków.

Petersan

na zdjęciach słabo to wygląda i pojęcia nie mam czemu to ma służyć...

U mnie przydałyby się nakładki montowane w taki sposób, aby z przednich kół nie sypało tak strasznie po drzwiach...
przy ostrzejszej jeździe momentalnie drzwi kierowcy i pasażera z przodu są ostro upieprzone, nie mówiąc o kamyczkach tłukących po lakierze...
pzdr
Peter

auchim

Petersan pojeździł być zwykłym mondeo to byś zobaczył jak drzwi się brudzą :( w ST jest z tym zdecydowanie mniejszy problem
chlapacze na mondeo wyglądają tragicznie

eng

Moim zdaniem najlepiej sprawują się właśnie chlapacze ze zwykłego mk3. ST nie ma w ogóle chlapaczy i po chwili jazdy jest po prostu tragedia.

hashenty

Ja zauważyłem swego czasu, że brytole mają zamiłowanie do tych listew na nadkola w MK2, Mk3. Na ich forum jest sporo aut z tymi listwami. Myślałem że to pomysł na poszerzenie fabrycznych błotników do zderzaków st, ale oni właśnie doklejają je do RS'ów. Czort wie po co.

T

Prawdopodobnie jest to związane z przepisami w jakimś kraju, gdzie te auta były sprzedawane. U nas koło nie może wystawać po za obrys, być może gdzieś przepisy są bardziej restrykcyjne i np. podana jest minimalna głębokość osadzenia koła.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Ma ktoś fotkę samych takich listew?

KLUSEK

W MK2 się przyglądałem, to są one przyklejone do dolnej krawędzi blachy