Kiedy zmieniacie opony na zimowe?

eng, 21.10.2010, 16:28 « poprzedni - następny »

eng

Witam jak w temacie kiedy proponujecie zmienić oponki na zimowe? Ja przeważnie zmieniałem zawsze początkiem listopada, ale widzę, że niektórzy już pozakładali zimówki.

KLUSEK

Ja juz zmienilem. W tamtym roku mnie zaskoczyla zima i nie moglem do pracy dojechac w dzien pierwszego sniegu. W tym roku wolałem uniknąć ;)

wojoo

ja jeszcze poczekam ... nie spieszy mi sie poza tym na wszystko wskazuje ze nie mam jak na razie zimówek ;]
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

yoseph

ja zmieniam za 2 tygodnie temu  :D  wkońcu kupiłem alusy na zimę. Gdybym zmieniał dopiero teraz to miałbym trochę problemów ze składowaniem kół letnich. 
Ale foka sie teraz tragicznie prowadzi;/ jeszcze trochę za ciepło na nie.

T

Ja w zeszłym roku zmieniłem w okolicach sylwestra. Wcześniej dwa razy niemal rozbiłem auto na letnich na śniegu. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

ja w przyszłym tygodniu założe nie chce kolejnego zdarzenia w stylu "Ale urwał" :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

...a w tym pewnie wcale nie zmienię chyba, ze jakieś felgi 16" dopasuje. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

duss

Ja już zmieniłem ;P (wczoraj byłem w zakopcu - ale bez śinegu, a dzisiaj już spadł tam śnieg....wiec zima jest blisko;)
__________________
NOwe Fotki w Galeriiii ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r

weksla

ja zmieniłem 2 dni temu
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

czekam do pierwszych śniegów...
pzdr
Peter

Lukasz-no1

Za jakieś 3 tyg.  :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

Cobretti

ja już mam.... od soboty....

nie ma na co czekać ;)
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

wilhelm

ja muszę kupić...

Pistolet

Ja wlasnie swoje dowiozlem do stolycy i tez zastanawiam sie czy juz zmieniać..
poczekam pewnie do pierwszego śniegu lub 0 w ciągu dnia :)

Cobretti

Cytat: Pistolet w 25.10.2010, 16:43
... poczekam pewnie do pierwszego śniegu lub 0 w ciągu dnia :)
oby to nie było za późno.... zwłaszcza zero nad ranem lub wieczorkiem
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther