Kiedy zmieniacie opony na zimowe?

eng, 21.10.2010, 16:28 « poprzedni - następny »

auchim

16 grudnia zmieniam  8)

eng

A co takiego jest 16 grudnia?

wojoo

Cytat: eng w 25.10.2010, 21:31
A co takiego jest 16 grudnia?

swieto opon zimowych
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

do Polski na święta jadę, u mnie nie ma potrzeby zimówek zakładać, ok może zdarzyć się  kilka dni że będzie śnieg leżał z rana ale do południa przeważnie znika a  jak się wstaje i jest śnieg to nikt z domu się nie rusza, wszystko stoi do pracy nie trzeba iść  :] traktują to jak jakąś klęskę żywiołową normalnie  :P Jak zapowiadają że temperatura w nocy będzie spadać poniżej zera to całą noc jeżdżą i sól sypią także luz jest

wojoo

Cytat: auchim w 25.10.2010, 22:05
do Polski na święta jadę, u mnie nie ma potrzeby zimówek zakładać, ok może zdarzyć się  kilka dni że będzie śnieg leżał z rana ale do południa przeważnie znika a  jak się wstaje i jest śnieg to nikt z domu się nie rusza, wszystko stoi do pracy nie trzeba iść  :] traktują to jak jakąś klęskę żywiołową normalnie  :P Jak zapowiadają że temperatura w nocy będzie spadać poniżej zera to całą noc jeżdżą i sól sypią także luz jest

to gdzie tak jest ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

walia ... takie małe zadupie na tej samej wyspie co anglia  :)

eng

Super ;]

T

Ekstra :o
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

odlot  ???
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Petersan


MAG

Miałem juz mały ataczek zimy, więc wczoraj zagościły zimówki na ori felach od ST220  :evil:
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

Ja dziś zmieniłem na zimówki. Wpadłem w poślizg i o mały włos nie rozwaliłem zderzaka o jakiegoś busa.

T

Cytat: eng w 27.10.2010, 22:51
Ja dziś zmieniłem na zimówki. Wpadłem w poślizg i o mały włos nie rozwaliłem zderzaka o jakiegoś busa.
Hm... a kto ostatnio pisał, że to ja jeżdżę niebezpiecznie? Oj Darek, Darek. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: eng w 27.10.2010, 22:51
Ja dziś zmieniłem na zimówki. Wpadłem w poślizg i o mały włos nie rozwaliłem zderzaka o jakiegoś busa.

A mówi na mnie ze ostro jeżdzę :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Każdemu chyba tak mówi, a potem sam auto rozbija i mandaty zbiera. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club