Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

U mnie na wolnym wydechu zaczyna słychać blow off :D ale przy zamknietych szybach dzwięku brak mam nadzieje ze stozek oprócz mocy zwiekszy również dzwiek blow off. Sławkowi  fajnie słychac turbinkę pozazdrościć :/
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 05.07.2010, 14:56
Sławkowi  fajnie słychac turbinkę pozazdrościć :/
Może zaczyna już padać? Wtedy też bardziej słychać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

turbina ma przejechane jakieś 25.000km, więc raczej nei pada:) jest jeszcze na gwarancji, poprzedni właściciel tyle co ją wymienił (nie regenerował)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

21.07.2010, 20:28 #108 Ostatnia edycja: 31.07.2010, 21:24 by Cinkciarz
W głowie mi się nie mieści jak to się stało że przy prędkości 140km/h wyrwało mi tylny zderzak
Sobota popołudniu - Weksla" co za fachowiec przykrecał Ci zderzaki"
LAKIERNIK!!!!!!!


a o to dzisiejszy efekt

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Jechałem do Norwegii 350km za Oświecimiem urwalo zderzak szczescie ze nie gdzies w szwecji
zderzak totalnie zdarty i żywcem wyrwane kable od czujników parkowania oprócz tego jest pekniety w 4 miejscach i wszystkie zaczepy pourywane


Alem urwał ale to było dobre :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=EePk5UWtH9Y
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

o f*ck...

duże szkody?
jeżeli ktoś jechał za Tobą... mógł się ostro zdziwić...
pzdr
Peter

Cinkciarz

nikogo za mną nie było na szczeście ale koles jadacy tirem zdziwil sie jak cholera jak zbieralem zderzak ze srodka autostrady szkody no jak szkody zderzak na bank do wymiany bo jest połamany totalnie najgorsze jest to ze juz do konca zostanie taki uraz i zawsze bede sie obracal za siebie słyszałem ogromny huk i w lusterku widzialem jak mój zderzak kilka krotnie przekoziołkował po asfalcie
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

o matko ... jesli to by bylo dobrze przymocowane na pewno by nie odpadlo - jedyny wniosek to taki ze najprawdopodobniej chcial go przymierzyc i potem juz tak zostalo
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

przykrecil go ale po jednym dniu juz w styczniu zaraz po malowaniu odpadla mi śruba przy lampie tam gdzie seryjnie był nit kazałem mu włozyc srube zeby idealnie zderzak dochodzil do błotnika na drugi dzien ta sruba odpadla i koles powiedzial ze nic sie nie stanie ze zderzak jest stabilny bajwyrazniej nie chcialo mu sie tego naprawiac bo tam jest bardzo wasko i tak zostalo no to dzisiaj jest tego efekt bylem juz dzisiaj u tych lakiernikow poznali mnie bez problemu wiedzieli i pamietali co robili no i  :o karpia strzelili ze takie cos sie stalo nie wiem czy tylko mnie zderzak odpadł czy moze jest jeszcze ktos na forum kto mial podobną sytuacje????????????
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Oj Marcin a to niefart, dobrze że nie przedni bo byś mnie posądził o partactwo a nie robotę:)
Może da się go jeszcze połatać, na fotce wyżej tragicznie nie wygląda, napewno da się pokleić i pomalować, najgorsze te zaczepy....
Ale fachowcy ci lakiernicy, przedni tez opadnięty ledwo wisiał, teraz jest przykręcony solidnie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Niech teraz kupują nowy zderzak, malują go i oddadzą do ręki - niech już lepiej nie zakładają. No i to byłaby moja ostatnia wizyta u nich. Jak ja lubię partaczy i lenie. Jak im się nie chce, to niech się zwolnią i nie pracują. Nie robią tego za karę.

wojoo

Cytat: Polarny w 23.07.2010, 12:01
Niech teraz kupują nowy zderzak, malują go i oddadzą do ręki

takie rzeczy to tylko w erze :) nie zapominaj ze mieszkamy w Polsce  ;)

proponowałbym ci sprobować naprawic ten zderzak , nie wiem jak tam u was ale u mnie mam goscia ktory naprawi kazdy zderzak choc wiekszosc mowi ze juz sie do niczego nie nadaje (te zderzaki sa z poliuretanu wiec nie da sie ich spawac :) )
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

23.07.2010, 16:47 #116 Ostatnia edycja: 24.07.2010, 02:07 by Cinkciarz
Małe zmiany wnętrza radio 6000 CD odeszło w niepamięć ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

Cytat: wojoo w 23.07.2010, 12:32
takie rzeczy to tylko w erze :) nie zapominaj ze mieszkamy w Polsce  ;)

proponowałbym ci sprobować naprawic ten zderzak , nie wiem jak tam u was ale u mnie mam goscia ktory naprawi kazdy zderzak choc wiekszosc mowi ze juz sie do niczego nie nadaje (te zderzaki sa z poliuretanu wiec nie da sie ich spawac :) )

Dla mnie to jest co najmniej śmieszne, że ma po pierwsze płacić za czyjąć nieudolność i ma ją pobłażać. Ja bym krótko przedstawił sprawę. Albo dają kasę, albo sprawa trafia do sądu. Koszty sądowe są niskie - w przypadku wygranej dodatkowo zwracane przez przegraną stronę. A walczyć jest o co. Ja bym dusił od nich pokrycie pełnych kosztów + 500 zł odszkodowania.

T

Ale to jest sprawa praktycznie nie do wygrania, chyba, że sami się przyznają do winy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Ale chłopaki nie ma sie czym przejmować wszystko jest załatwione akurat ta lakiernia jest dobrze mi znana i wlasciciel powiedział "tojest ewidentnie nasza wina niedopatrzenie pracownika"
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600