Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 18.08.2010, 23:13
Ja bym Cinkciarz na Twoim miejscu kupił po prostu sprężyny od ST220.

A czym sie różnią sprezyny z ST220?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 19.08.2010, 00:11
A czym sie różnią sprezyny z ST220?
Są pewnie trochę krótsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Doleciałem do Oslo i pierwsze co to zabrałem się za poduche

oto efekty mojej pracy:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



potrzebne narzędzia to: ostry nóż do tapet i pilnik i srubokręt z torxem 20 nie jestem pewien;)

Handverker Martin Service ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Dobra robota. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Dzięki wiesz starałem się bo to jednak element najbardziej widoczny i małe niedociągnięcie byłoby widoczne no i lipa. Mogłem założyć przedliftową poduche no ale zależało mi na poliftowej fakturze stąd zdecydowałem się na ten desperacki i ryzykowny krok i przerobiłem swoją poduchę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

No no Martin całkiem dobra robota:) Teraz to tylko popodłączać:)
Możesz śmiało być rzeźbiarzem:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

kubek

a masz jakieś fotki jak te przyciski są zamontowane do samej kierowajki? tzn od drugiej strony foty

Cinkciarz

tutaj jest wszystko dokładnie opisane ja montując przyciski przeglądałem ten temat:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.fordforum.pl/showthread.php?s=c8644921cc672c8b1e7018c4ace9d2bc&t=89337
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Cinkciarz

Dawno nie wrzucałem żadnych filmików :) oto dzwięk wydechu podczas jazdy ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/epp9123378z
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/ndp9123379z
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

lepiej sobie zarówki z tyłu wymien ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Tak? a które nie świecą ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

w lewej lampie pozycyjne ... chyba ze tak swiatlo pada i na filmiku widac jakby były przepalone
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

ale wy macie fajne miejscówki do jazdy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

W zimę musi być zajebiście  :evil:

wojoo

Cytat: wilhelm w 12.09.2010, 22:23
W zimę musi być zaj...iście  :evil:

zimno ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl