Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Bajek

Cytat: eng w 20.09.2010, 09:24
Czy do wspomagania kierownicy jest jakiś osobny pasek?
W dieslu tak, są dwa, u Ciebie nie wiem.
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

Cinkciarz

zrobiłem dzisiaj dokładny przegląd kół wieloklinowych oraz napinacza myślę ze jest ok nie widać śladów zuzycia koło napiszcza jest gładnie bez ryz czy jakis ubytków spowodowanych eksploatacja tak samo z kołami wieloklinowymi nie widac zadnych opiłkow matelu ani nagaru z ocierającej gumy myślę że powinno byc  ok :)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

Ale wzrokowo nic nie ocenisz, bo z wierzchu są niezniszczalne. Padają ich łożyska, a tego nie sprawdzisz, bo nawet jak ręką zakręcisz to nie ta siła. Uważam, że co 50k powinno się to wymienić - na pewno napinacz. Ciekawe jak Ford zaleca?

Cinkciarz

Cytat: Polarny w 20.09.2010, 18:10
Ale wzrokowo nic nie ocenisz, bo z wierzchu są niezniszczalne. Padają ich łożyska, a tego nie sprawdzisz, bo nawet jak ręką zakręcisz to nie ta siła. Uważam, że co 50k powinno się to wymienić - na pewno napinacz. Ciekawe jak Ford zaleca?

Pasek w sumie drogi nie jest jeżeli założe nowy i będzie sie z nim cos działo to bedzie wiadome ze napinacz kończy swój żywot wtedy wymienie pasek i napinacz. jak NA RAZIE myslę jak go załozyć mam książkę FORD MONDEO Sam naprawiam samochód :D:D:D ale teoria swoja droga a praktyka swoja  :evil:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

A mi się wydaje, że jak padnie napinacz (albo któraś z innych rolek) i układ zacznie drgać, to szybko polecą pozostałe elementy. Takie drganie ma naprawdę potężną siłę - niszczycielską niestety.

Cinkciarz

Poszukuję "kopłaków" na moje zimówki co sądzicie o czymś takim???

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/galeria-kolpaki-ford-nr6-16-cali-kpl-forda-fusion-i1238576595.html#gallery
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

To na zdjęciu wygląda na 18". Jak kupisz 16" to będą duuużo mniejsze. Efekt będzie dużo gorszy. Założyłem takie do Octavii i powiem szczerze, że spodziewałem się lepszego efektu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 21.09.2010, 01:24
To na zdjęciu wygląda na 18". Jak kupisz 16" to będą duuużo mniejsze. Efekt będzie dużo gorszy. Założyłem takie do Octavii i powiem szczerze, że spodziewałem się lepszego efektu.

zawsze ładniejsze to niż stalowa felga jedna nawet lekko rdzawa ;) jak dla mnie ok nie powinny być złe mam gdzieś zdjęcia auta na zimówkach to zrobię foto montarz
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Cinkciarz

pasek wymieniony filtr paliwa też poniżej kilka fotek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 30.09.2010, 19:49
pasek wymieniony filtr paliwa też poniżej kilka fotek



co autor miał na myśli robiąc te fotki ? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

przypomniało mi sie ze Wilhelm pytał mnie o wydech jak mam zrobiony :D wiec okazja jest ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



tak wygląda stara rolka która poszarpała stary pasek
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Szkoda, że tego wydechu nie da się puścić na prosto przez całe auto.

Cinkciarz

w moim samochodzie nie da sie usunac listez z drzwi bo są przetłoczenia na listwy takie wgłębienia czyli jak sciagne listwy to i tak bede je miał virtualne bo zostana wgłębienia ;/
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

no co ty gadasz?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: Cinkciarz w 12.10.2010, 13:01
w moim samochodzie nie da sie usunac listez z drzwi bo są przetłoczenia na listwy takie wgłębienia czyli jak sciagne listwy to i tak bede je miał virtualne bo zostana wgłębienia ;/
A czasem ktoś Ci nie lakierował drzwi wraz z listwami? ;) Bo przetłoczeń na listwy w mk3 raczej nie było.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club