Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

wilhelm

teraz czas na black eyes w nowych lampkach, dasz rade  :evil:

Cinkciarz

Teraz to ja wypoczywam w Norwegii właśnie dzisiaj wróciłem do skandynawii w trasie ok nawet spalanie mnie zaskoczyło 4,1l / 100km dystans na baku 1100km a wydawało mi się że mi leją wtryski ;) może faktycznie mam Chip tuning tylko o tym nie wiem ;) jednak opłacało się wywalić tłumiki i opróznić katalizator na kołach zimowych spalanie 4,1l max 5l a na letnich ta sama trasa 6-6,7l jednak stalówki 2cm węższe robią różnice a i nawet zderzak siedzi na swoim miejscu nie urwany :D:D
a stary lezy w garazu na sprzedaz jak ktoś jest zainteresowany kupnem to pisać poniżej kilka fotek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

No no chyba jechałeś z wiatrem :D

Cinkciarz

Cytat: eng w 13.11.2010, 18:57
No no chyba jechałeś z wiatrem :D

jakby się tak dało to dobrze by tak bylo wrzuciłem na luz i momentalnie zaczał zwalniac tak na marginesie dzisiaj jest 13 listopada i miałem pecha celnicy skierowali mnie na garaż i przetrzepali mi całe auto :
sprawdzili telefony kontakty smsy
dokumenty
portfel
no i całe auto w srodku zrywali nawet boczki z drzwi :( mysleli ze wóde wioze a mnie zamknęli w pokoju gdzie drzwi nie maja klamek ale za to jest lustro i kamera zanim wszedłem do tego pokoju przeszedłem przez 7 drzwi pokolei otwierających się masakra nory to jakieś psychole!!

zeby bylo śmieszniej to nikt nie zwrócił uwagi na rolety:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

auchim

wyświetlacz Ci się popsuł pewnie i górnej kreski nie wyświetla :D

Przy jakiej prędkości takie spalanie? Ja to nigdy poniżej 7.0 nie zszedłem :P

Cinkciarz

Cytat: auchim w 13.11.2010, 21:12
wyświetlacz Ci się popsuł pewnie i górnej kreski nie wyświetla :D

Przy jakiej prędkości takie spalanie? Ja to nigdy poniżej 7.0 nie zszedłem :P

dlatego zrobilem fotke bo taki przypadek jest tylko zima na zimowych felgach bo letnie felgi z ST220 sa ekstremalnie ciezkie i zejście ze spalaniem ponizej 6 litrów jest niemożliwe a fotka dla wszystkich niedowiarków ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

A ja Ci wujek wierze że jadąc do 120 osiągnąłeś taki przepał, ja jadąc w wakacje nad Bałtyk osiągnąłem 5.1 ale autem w pełnym obciążonym i na 18'', tez kilku niedowiarków było:)
A tak na serio do do tego co wskazuje komputer dolicz jakieś 0,5 litra. Mi zawsze licząc "na piechotę" wychodzi 0,5-0,6 litra więcej.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 13.11.2010, 23:58
A ja Ci wujek wierze że jadąc do 120 osiągnąłeś taki przepał, ja jadąc w wakacje nad Bałtyk osiągnąłem 5.1 ale autem w pełnym obciążonym i na 18'', tez kilku niedowiarków było:)
A tak na serio do do tego co wskazuje komputer dolicz jakieś 0,5 litra. Mi zawsze licząc "na piechotę" wychodzi 0,5-0,6 litra więcej.

czy doliczę pół litra przód czy w tył to najmniej ważne sukcesem było przejechanie 1100km na jednym baku ;) a juz myślałem że mi wtryski leją ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

A ja ostatnio spaliłem 16,1 licząc na całym baku. ;) A co do komputera to różnie bywa. Zauważyłem, że czasem zawyża, czasem zaniża, w zależności od tego, jakie paliwo wleje. Dziwne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 14.11.2010, 08:11
A ja ostatnio spaliłem 16,1 licząc na całym baku. ;) A co do komputera to różnie bywa. Zauważyłem, że czasem zawyża, czasem zaniża, w zależności od tego, jakie paliwo wleje. Dziwne.

no własnie spalanie spalaniem dużo zalezy też od paliwa. Ja takie wyniki osiągnąłem po zatankowaniu paliwa w niemczech na niepozornej stacji benzynowej "TOTAL" jak widać paliwo całkiem dobre
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

KLUSEK

Cytat: Tomasz w 14.11.2010, 08:11
A ja ostatnio spaliłem 16,1 licząc na całym baku. ;) A co do komputera to różnie bywa. Zauważyłem, że czasem zawyża, czasem zaniża, w zależności od tego, jakie paliwo wleje. Dziwne.

A ja ostatnio po wymianie filterków od gazu oraz w airboxie zrobilem trase (fakt, że dobrze mi znaną, więc wiedziałem gdzie jak jechać ekonomicznie) zrobiłem spalanie 7.8 gasssu :D

Liczone metodą papierkową, więc nie ma mowy o pomyłce :)

T

Cytat: KLUSEK w 14.11.2010, 12:23
A ja ostatnio po wymianie filterków od gazu oraz w airboxie zrobilem trase (fakt, że dobrze mi znaną, więc wiedziałem gdzie jak jechać ekonomicznie) zrobiłem spalanie 7.8 gasssu :D
Ale u mnie rzadko wyłącza się IMRC i w zasadzie nie używam 5 biegu. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

xalax

Cinkarz cos dla Ciebie ;]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/sposob-na-radary-silniczek-i,1557211

Cinkciarz

Cytat: xalax w 14.11.2010, 21:51
Cinkarz cos dla Ciebie ;]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/sposob-na-radary-silniczek-i,1557211

widze że robi sie to coraz bardziej popularne :D:D:D e tam olać system ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Cinkciarz

odebrałem wczoraj samochód od mechanika mam wymienione świece żarowe, co ciekawe okazało się że tylko jedna świeca była sprawna i tak jeździłem pytanie kiedy sie zepsuła :)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600