Kamera cofania

Cinkciarz, 15.06.2010, 21:03 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: Bajek w 16.06.2010, 21:10


np pokazywanie wolnego miejsca etc.

nie bardzo rozumiem co i w jaki sposob ma pokazac wolne miejsce ... pewnie chodzi ci o linie czerwone i zielone , takie jak sa w seryjnie montowanych kamerkach ? no to niestety nie ...

a tak dziala moja kamerka :
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=cbH8JY9wrfs

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

jasne o ile w tym czasie bedziesz zagladal w monitor :P
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Bajek

Chodziło mi tak jak w Toyocie Prius, pokazuje czy zmieścisz się w dane miejsce jak parkujesz kopertą + jak powinieneś manewrować żeby wjechać :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

T

Panowie, a nie lepiej zainwestować w kurs parkowania? :afro:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 16.06.2010, 22:42
Panowie, a nie lepiej zainwestować w kurs parkowania? :afro:

albo kurs normalnej jazdy ;) ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Kamerka z przodu może się przydać jeszcze do jednej rzeczy. Otóż często staram się parkować swoje auto na kilka cm od ściany. Po co? Bo wtedy dużo trudniej odkręcić halogeny ...  :evil:

Cinkciarz

 :D :D :D :D :D :D :D :D hehe dobre o tym nie pomyslalem ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Polarny w 18.06.2010, 09:54
Kamerka z przodu może się przydać jeszcze do jednej rzeczy. Otóż często staram się parkować swoje auto na kilka cm od ściany. Po co? Bo wtedy dużo trudniej odkręcić halogeny ...  :evil:
Po światłach przecież widać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Teoretycznie tak, ale w praktyce wystarczy że zaliczysz lekki kąt i już jest inaczej. Poza tym w lecie trochę gorzej widać światła (a dokładnie okręgi jakie robią, bo o to zapewne Ci chodzi mówiąc o światłach). Niemniej kamerka zawsze lepsza, ale to taki gadżet, a nie wyposażenie obowiązkowe.

Mając kamerkę szerokokątną można byłoby zrobić z auta videomonitoring. By nagrowało wszystko przez np. 48h. Jakby ktoś Cię walnął na parkingu, to masz nagranie i sprawcę.

eng

Ja kiedyś miałem kamerki z przodu i tyłu auta. Tylna bardzo często się przydawała, a przednią traktowałem bardziej jako gadżet. Fajny efekt kiedy kierowało się autem patrząc na wyświetlacz na radiu hehe :D

Cinkciarz

24.06.2010, 20:45 #25 Ostatnia edycja: 01.08.2010, 01:58 by Cinkciarz
No fajny bajer fajny może Weksla mi pomoze załozyc radio ja nie wiem gdzie sie podpina ten kabel zeby sie wyłaczalo radio od stacyjki bo reszta to kostka iso a no i przeciagniecie kabli do auta :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600