Polerka reflektorów

hashenty, 05.11.2010, 23:53 « poprzedni - następny »

Lasko1990

Wydaję mi się że papier 230 i 320 jest za gruby do kloszów lamp...ja może dziś też zrobie matowanie reflektorków a póżniej polerke (dobrze że mam mechaniczną  :evil:) jak znajde baterie to zrobie foty :D

wilhelm

no 320 jest za gruby, ja nim sobie porobiłem rysy których się nie umiem pozbyć.....

Lasko1990

27.05.2011, 15:22 #32 Ostatnia edycja: 27.05.2011, 21:03 by badger
Nie pozbędziesz się, bo takim papierem to już się niektóre szpachle dociera. Gdzie 230 do lamp...

Lasko, pisz po polsku, używaj znaków przestankowych. Nie będę ciągle poprawiał Twoich postów, żeby dało się je zrozumieć. Tomasz.

Cinkciarz

papier 600-1500 i szlifierka kątowa z regulacją obrotów :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

prościej będzie kupić nowe klosze do xenonów, tylko gdzie je dorwać?

Cinkciarz

Cytat: wilhelm w 27.05.2011, 22:45
prościej będzie kupić nowe klosze do xenonów, tylko gdzie je dorwać?

No najprędzej w ASO :]
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MAG

Cytat: wilhelm w 27.05.2011, 22:45
prościej będzie kupić nowe klosze do xenonów, tylko gdzie je dorwać?
A od zwykłych lamp nie sa przypadkiem takie same?
bo jesli są, to na aledrogo za 100zł idzie wyrwac dwie używki z angola, a szybka od angola jest taka sama jak w europejczyku, więc samą szybkę wystarczy wymienić ...

z tego co się pytałem w kilku miejscach, to niestety nie ma opcji kupienia nowej szybki luzem ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm

hmmm... masz rację, u nas homologacja jest u góry na lampie (trzeba maskę otworzyć żeby przeczytać) a nie na kloszu. więc te ze zwykłych powinny przypasować :)


Cinkciarz

Ale i tak używka to nie to samo co nowy klosz pytaliście w ASO? zapytajcie Octana on ma nówki
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MAG

Cytat: Cinkciarz w 01.06.2011, 10:22
Ale i tak używka to nie to samo co nowy klosz pytaliście w ASO? zapytajcie Octana on ma nówki
Oktan pisał, że jego szkiełka pochodzą z zapasów warsztatu, który robił mu lampiony.

Jak tak bardzo zależy ci na nówce sztuce, to na alledrogo cały kompletny reflektor (nówka sztuka Depo) kosztuje w granicach 150zł, wrzucasz do niego starą szybkę (bo nowa wedruje do twoich lampek) i za stówkę może je opchniesz Z POWROTEM - wyjdą nówki za 100zł komplet ......


btw - gadałem z faciem prowadzącym w Gdańsku warsztat regeracji reflektorów (robia też przeróbki na zenony i różne inne tego typu rzeczy) i stwierdził, że nie ma mozliwości zamówienia samych szybek ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Lasko1990

jak kupisz depo to będziesz miał na kloszu niestety również napis depo ja takie miałem i wyrzuciłem szkła depo a wstawiłem oryginalne angielskie...