Licznik cofnięty o ... 600 tyś km :D

hashenty, 10.11.2010, 02:01 « poprzedni - następny »

hashenty

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny/news/o-ile-cofa-sie-liczniki,1555358

Miłej lektury

Kapi1983


wilhelm

A ludzie i tak będą narzekać że 246 tys. to dużo :)

Petersan

Kiedy sprzedawałem swoje Clio (2005r. 89tys. km przebiegu) kupujący patrząc na przebieg powiedział, że...
strasznie duży   :]

Kiedy zobaczył moje zdziwienie, powiedział, że on ogląda allegro i tam auta o takim przebiegu są zwykle dziesięcioletnie, a 5latek powinien mieć przebieg w okolicach 50-60 tysięcy... no comment
pzdr
Peter

Cobretti

dla niektórych mój connect 15-mies. obecnie z przebiegiem 53.xxxkm (na dzisiaj) ma.. dużo nalatane :D

a z tym volvo to ładna jazda :D
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

Cinkciarz

Na szczęście Szwedzi nie są idiotami i każdy samochód jest w bazie danych stąd tak łatwo to sprawdzić :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 19.07.2011, 21:20
Na szczęście Szwedzi nie są idiotami i każdy samochód jest w bazie danych stąd tak łatwo to sprawdzić :D

To o ile twój jest cofnięty ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

mój nie jest cofany :D bo mam w książce wszystko jak go kupiłem to miał 155 tys i 5 lat. Pierwszy rok spedził samochód we Francji a potem przez 4 lata doktorka ginekolog jeżdziła tym samochodem i serwisowała samochód w fordzie w rzeszowie. Ja juz do forda nie jeździłem :D A twój o ile jest cofnięty ??? bo przecież to nie nówka salonówka ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600