TITANIUM X 2,2 TDCI ST 180 KM

paszyd, 14.11.2010, 17:43 « poprzedni - następny »

paszyd

Witam wszystkich...
Moje MK 3 :
- 2004r,silnik 2,2 TDCI po remapie na 180 KM w V-TECH Krk ,skrzynia manual 6 bieg.
- pakiet ST, wymieniłem tylne lampy na nowe i wstawiłem listwę chrom na przednim zderzaku
- gadżety:
-DENSO, zmieniarka na 6 CD
-alcantara,
-wentylowane i podgrzewane fotele,
-podświetlane i el. składane luterka,
-czujnik cofania,
-ksenony,
-czujnik deszczu,
-podgrzewana przenia szyba, tylna też ;)
-zima alu 16"+Fulda 205/55, lato 17" oryg. od Titanium MK 4 + 235/45 Bridgestone
-chromklamki i obwódki szyb
zdjęcia:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://paszyd.fotosik.pl/

T

Fajny. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Fajnie wyposażony, mam mieszane uczucia jeśli chodzi o tą listwę z przodu ale ogólnie niezłe autko :)

Gdybym tylko miał 2.2....  :stupid:

hashenty

Witaj! Miło, że się dałeś zaprosić :]

xalax

Ładne autko. Ale czy nie lepiej Ci antenke od CB dawac na klape bagaznika, moim zdaniem ladniej i wygodniej

weksla

Paszyd świetna bryka, i zazdroszczę Ci silnika ehhhh
Chyba nie masz w co go doposażać nie??:) heheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

nic tylko pozazdroscić autko super jak założysz hybrydke to będziesz NR1 na forum :D świetne wyposażenie ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Cytat: weksla w 14.11.2010, 22:38
Paszyd świetna bryka, i zazdroszczę Ci silnika ehhhh
Chyba nie masz w co go doposażać nie??:) heheh

RECARO

paszyd

Cytat: weksla w 14.11.2010, 22:38
Paszyd świetna bryka, i zazdroszczę Ci silnika ehhhh
Chyba nie masz w co go doposażać nie??:) heheh

Witam witam .... STDRIVERS fajna stronka z zapalonymi fanami marki Ford. Miło, że jest tu kilkoro ludzi o znacznej wiedzy technicznej, którzy dzielą się swą wiedzą i doświadczeniami-chwała im za to  :)
Tak mnie właśnie zastanawia coby tu jeszcze włożyć do mojego Mondka, zwłaszcza zaciekawił mnie wątek większej turbiny i interc. ...  :D

Odnośnie anteny CB....czy nie jest tak, że na dachu lepiej zbiera niż na bagażniku ??

pzdr

weksla

w Twoim silniku hybryda, dobry IC i decat i pogonisz st220:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

Cytat: paszyd w 15.11.2010, 18:31
Odnośnie anteny CB....czy nie jest tak, że na dachu lepiej zbiera niż na bagażniku ??

lepiej zbiera
gorzej wygląda  ;)
pzdr
Peter

paszyd

Cytat: Petersan w 15.11.2010, 23:34
lepiej zbiera
gorzej wygląda  ;)


LEPIEJ ZBIERA i wg mnie też lepiej wygląda...mam umieszszoną na załamaniu dachu-kabel wchodzi w szczelinę między dachem a klapą(hatchback)

KLUSEK

Antena CB piekna nigdy nie bedzie. A ma dzialac, a nie wygladac :)

hashenty

Jak paszyd będzie chciał się Wam pochwalić od kogo ma to auto, to wszystkie mody schodzą na dalszy plan  8) :P :]

weksla

Cytat: hashenty w 16.11.2010, 22:28
Jak paszyd będzie chciał się Wam pochwalić od kogo ma to auto, to wszystkie mody schodzą na dalszy plan  8) :P :]

hmmm a od kogo??:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps