TITANIUM X 2,2 TDCI ST 180 KM

paszyd, 14.11.2010, 17:43 « poprzedni - następny »

auchim

pakiet z rocznika 2005 taki jaki ja mam w 2006 były już inne progi, nie ma co się kłócić o daty, jak zwykle ford wrzucił to co miał pod ręką i tyle

T

Tak czy siak nie jest to pakiet z 2004 roku. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

Bardzo wyjściowa fura...

18 calówki by prezentowały się lepiej, ale i tak mondek wyborny. Tą zmieniarkę do Denso chętnie bym od ciebie odkupił po zawyżonej cenie.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

T

Mi się i na tych felgach podoba... :)

A to, że pakiet był pewnie dokładany to oczywiście żadna ujma, większość z nas ma pakiety ST/RS dołożone po za fabryką.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

jedros1

No ja mam Fabryczne RS  :D :P

wilhelm

mało co a byś miał dokładany ST  :evil:

jedros1

Racja :P ale los spłatał figla i dupa blada z pakietu ST  :D

Oktan

z naciskiem na blada !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

A co się stało w sprawie pakiety ST u jedrosa?

T

Cytat: Polarny w 21.02.2011, 21:03
A co się stało w sprawie pakiety ST u jedrosa?
Przecież napisał -- pakiet ST przekształcił się w dupę bladą. W takim stanie ciężko go zamontować...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

jedros1

Polarny , Była kasa , były części , już prawie doszło do zamówień..... A tu trach...... Pogotowie , szpital ,  jeden rezonans , drugi rezonans , kilka wizyt u pana doktora specjalisty neurochirurgii i padł wyrok...... OPERACJA kręgosłupa Lędźwiowego...
Wizyt było kilka ( każda 200 zeta ) i z Pakietu ST Dupa co najmniej przez najbliższe 2-3 lata....
Tak więc 28 czerwca będę mieć składany w całość popękany kręgosłup..... I  stąd ta DUPA BLADA  ;( ;( ;(

Cinkciarz

Cytat: jedros1 w 22.02.2011, 07:18
Polarny , Była kasa , były części , już prawie doszło do zamówień..... A tu trach...... Pogotowie , szpital ,  jeden rezonans , drugi rezonans , kilka wizyt u pana doktora specjalisty neurochirurgii i padł wyrok...... OPERACJA kręgosłupa Lędźwiowego...
Wizyt było kilka ( każda 200 zeta ) i z Pakietu ST Dupa co najmniej przez najbliższe 2-3 lata....
Tak więc 28 czerwca będę mieć składany w całość popękany kręgosłup..... I  stąd ta DUPA BLADA  ;( ;( ;(

Jedros gdzies ty się tak urządził ???
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Cytat: jedros1 w 22.02.2011, 07:18
Polarny , Była kasa , były części , już prawie doszło do zamówień..... A tu trach...... Pogotowie , szpital ,  jeden rezonans , drugi rezonans , kilka wizyt u pana doktora specjalisty neurochirurgii i padł wyrok...... OPERACJA kręgosłupa Lędźwiowego...
Wizyt było kilka ( każda 200 zeta ) i z Pakietu ST Dupa co najmniej przez najbliższe 2-3 lata....
Tak więc 28 czerwca będę mieć składany w całość popękany kręgosłup..... I  stąd ta DUPA BLADA  ;( ;( ;(
hmmm no to faktycznie mega blada...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

no to słabo Jedros z tobą, kurde do małych nie należymy i tak nas łamie !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

damian88

To zdrowia zycze koledze,a auto to nie priorytet
Jedros pamietaj ze operacja to ostatecznosc,cos o tym wiem