Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

KLUSEK

Z listwami bo tworzy jedną linie z górną krawędzią zderzaków, przez co auto się niższe wydaje.  :evil:

weksla

klusek, my to chyba nigdy nie zgodziliśmy się, zawsze mamy sprzeczne poglądy :mad:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: KLUSEK w 14.02.2011, 09:12
Z listwami bo tworzy jedną linie z górną krawędzią zderzaków, przez co auto się niższe wydaje.  :evil:
Nie do końca, te listwy tworzą linię z listwami na seryjnych zderzakach... których w zderzaka RS nie ma, a w seryjnych listwy na przednim są dużo niżej w stosunku do górnej krawędzi niż na tylnym. No, ale ogólnie zgadzam się, że z listwami auto wygląda z boku  jakoś tak lżej i zgrabniej... z drugiej strony Weksla ma racje, że bez listew wygląda nowocześniej. I co tu zrobić? :/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Musisz sobie Tomasz zadac pytanie "czy ja moge ścianąć listwy" bo np w moim przypadku nie da sie bo zostanie wgłębienie bo ktos kto malowal drzwi nie sciagal listew tylko oklejal i gdybym sciagnał było by wgłebienie widoczne sciagniesz 3 listwy a czwarta? na to tez trzeba patrzec
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

KLUSEK

Kup 4 drzwi dodatkowe i zmieniaj i porównuj jak z grillami  :stupid:

@weksla: no co poradzić  :P

T

Cytat: Cinkciarz w 14.02.2011, 12:47
Musisz sobie Tomasz zadac pytanie "czy ja moge ścianąć listwy" bo np w moim przypadku nie da sie bo zostanie wgłębienie bo ktos kto malowal drzwi nie sciagal listew tylko oklejal i gdybym sciagnał było by wgłebienie widoczne sciagniesz 3 listwy a czwarta? na to tez trzeba patrzec
Tylko jak to sprawdzić? Bo teoretycznie mam wszystkie drzwi z 2005 (stare zardzewiały) i powinno być ok, ale nigdy nic nie wiadomo...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

ja to zrobiłem tak że: nozykiem do tapet zacząłem odklejac listwe a potem porównałem "poziomy" no i ok 2 mm mam roznicy wiec dałem sobie spokój np przednie dzwi mialem malowane od listwy w góre wiec odpadaja tak samo przykleilem na nowo i dałem sobie spokój
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Oktan

ja bym listew nie ruszał - jak to mówi mój kolega: nie swędzi, nie drapać !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

razor666

a ja lakieruje całe auto więc u mnie problem z listwami odchodzi :P Co do tych ringów to nie wiem...czepiać się będą? za co? Na przeglądzie nie było problemów a tu mają się czepiać? Zresztą jak złapią to będę płakał, NA RAZIE cieszę swoje oko :stupid: Co do ramki i obwódek halo itd...ja malowałem ramkę glila w kolor nadwozia oraz obwódki halogenów i powiem że pięknie mi się to komponuje. Na dniach jak tylko znajdę czas to w swoim poście na MKP pokaże jak wygląda w realu.
przed użyciem turbo skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż niewłaściwie stosowane może być powodem wielu wyprzedzień:)

T

Cytat: razor666 w 14.02.2011, 19:42
a ja lakieruje całe auto więc u mnie problem z listwami odchodzi :P Co do tych ringów to nie wiem...czepiać się będą? za co? Na przeglądzie nie było problemów a tu mają się czepiać?
Będą chętniej mierzyć prędkość. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Mi się bardziej podoba z listwami, dziwne to ale st - lepiej mi sie widzi bez a rs z listwami...MOja opinia - ale Tomasz zdecydowanie lepiej bez znaczka ghia :P taka p...ola a jednak :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

razor666

lee:) tu mi nic nie zrobią :P raczej przepisowo jeżdżę  :evil: raczej...
przed użyciem turbo skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż niewłaściwie stosowane może być powodem wielu wyprzedzień:)

eng

Z listwami lepiej.

auchim

wywal listwy, relingi, chromowy grill, przyciemnij szyby daj poliftowe lusterka i będzie git malyna

Cinkciarz

Cytat: razor666 w 14.02.2011, 19:49
lee:) tu mi nic nie zrobią :P raczej przepisowo jeżdżę  :evil: raczej...

ja też przepisowo jeżdżę a mimo to zatrzymują mnie i jeszcze karzą dmuchać w miernik ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600