Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

Cytat: auchim w 14.02.2011, 20:53
wywal listwy, relingi, chromowy grill, przyciemnij szyby daj poliftowe lusterka i będzie git malyna
- Listwy... pewnie wywalę, ten VT jest na 16" i pewnie dlatego opinie są tak podzielone. Myślę, że na 18" lepiej będzie bez listew.
- O wywaleniu relingów myślałem, ale zrezygnowałem, bo żeby to zrobić estetycznie trzeba by spawać dach, lakierować, a kto by potem kupił kombi bez relingów...
- Szyb nie chce przyciemniać bo nie można wszystkich, a jeśli przyciemnione są tylko tylne to kombi zaczyna przypominać karawan...
- Lusterka poliftowe -- nigdy! Przecież są dużo brzydsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Cytat: Tomasz w 15.02.2011, 02:08
- Lusterka poliftowe -- nigdy! Przecież są dużo brzydsze. ;)

DOKŁADNIE!!! Nie kumam ludzi, którzy się jarają lusterkami poliftowymi. Są po wuju.
I nie kumam tych opinii, że są za małe. Przedlifty mają fajny kształt i moim zdaniem
są wręcz ozdobą sylwetki auta. A lusterka z założenia niestety szpecą linię auta zazwyczaj.
Polifty są na siłę powiększone i szkaradzą auto. Ja nigdy w życiu nie miałem problemu
z tego powodu, że niby mało w tych lusterkach widać. Jak ktoś nie potrafi się rozglądać,
to i dwa lustra z łazienki nic mu nie dadzą... :]

eng

Owszem poliftowe są mniejsze jednak mają mniej funkcji. Nie mają podświetlenia oraz bardzo ciężko znaleźć wersje składaną automatycznie. Powiesz pewnie po co Ci to? W ciemnej uliczce jak otwierasz auto ładnie doświetlają drogę do drzwi. I to bardzo duży atut.

weksla

przedliftów wręcz nie było na rynek europejski składanych, chyba tylko u żółtków były. A poza tym ja miałem przedlifty i zakładając polift zobaczyłem 2/3 więcej świata za sobą. te przedliftowe, fakt że z kształtu może i ładniejsze, ale poliftowe sa duuuuuuużo praktyczniejsze
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Moim zdaniem widać w nich to co trzeba. Może tylko w prawym dam lustro z anglika. Co do składania czy podświetlania to są to jak dla mnie zupełnie niepotrzebne gadżety. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 15.02.2011, 16:28
Moim zdaniem widać w nich to co trzeba. Może tylko w prawym dam lustro z anglika. Co do składania czy podświetlania to są to jak dla mnie zupełnie niepotrzebne gadżety. ;)

załóż sobie lusterka z BMW bedą ci sie wywijały do góry jak lambo doors ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 15.02.2011, 20:59
załóż sobie lusterka z BMW bedą ci sie wywijały do góry jak lambo doors ;)
Dobrze się czujesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tomasz w każdym piśmie motoryzacyjnym mondeo przed liftem krytykowany był za lusterka
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 15.02.2011, 23:25
Tomasz w każdym piśmie motoryzacyjnym mondeo przed liftem krytykowany był za lusterka
No może, ale co z tego, skoro mi to nie przeszkadza? ;) W Octavii są lusterka mniej więcej takie jak poliftowe w mk3 i wręcz mnie to denerwuje, bo w nocy często ktoś nawala mi w lewe światłami i trudno je ustawić tak, żeby to nie denerwowało.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

...każdy ma to co lubi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Kwestia gustu i nie ma co przekonywać. Ktoś lubi takie, to lubi, ktoś inne, to spoko, inni lubią m3 look - też spoko. Tak więc nie ma co prowadzić na siłę krucjaty.

Snajper

Cytat: Tomasz w 05.02.2011, 22:16
Grill 05-07 mi się nie podoba, bo po pierwsze ma dziwnie wyprofilowany chrom, ten starszy ma wyprofilowany w "U", a ten nowszy na dole kończy się tak jakoś nijak, a po drugie ma większe oczka w kratce, co optycznie zwęża auto. ;)

Zderzak RS z grillem 03-05 wygląda tak (to oczywiście nie moje auto):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tomasz, zdecydowanie się z Tobą zgadzam, choć to kwestia gustu :)
CytatMoże tylko w prawym dam lustro z anglika.
Ja już mam, warto :D

Ja jebie, porównali, jakieś gówno do Focusa. Fajno, pozdro...

hashenty

O co chodzi z tym lusterkiem z anglika? Czym się różnią prawe/lewe w przedlifcie?
Bo w passatu to rozumiem, że pasażera są mniejsze i jest sens wymieniać.

T

Cytat: hashenty w 16.02.2011, 19:54
O co chodzi z tym lusterkiem z anglika? Czym się różnią prawe/lewe w przedlifcie?
Dobrze się czujesz? ;) Siedziałeś kiedyś we własnym aucie? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

No nieeeeee gaaaaaadaaaj że pasażera jest mniejsze! Byłem przed chwilą w aucie,
nie chce mi się znowu biegać. Pisz co jest pięć :]