Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

weksla

zmień lustra na poliftowe bo te sa takie małe:D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 19.04.2011, 22:10
zmień lustra na poliftowe bo te sa takie małe:D:D:D
Jak znajdę adaptery, to założę jeszcze mniejsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

załóż załóż z pewnością poprawi sie aerodynamika oraz waga pojazdu, dodatkowo zyskasz 0,1 bhp hehehhe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 19.04.2011, 22:02
co to jest??
Cytat: Cinkciarz w 19.04.2011, 22:06
Tomasz a cóż to za ustrojstwo kupiłeś?
Dystans do lambdy. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Cytat: Tomasz w 19.04.2011, 23:06
Dystans do lambdy. ;)
Niecierpliwy jesteś, nie poczekałeś aż się zjawię na forum, żeby odpowiedzieć na pytanie  :evil:

kata wywalasz, to trzeba oszukać tylną diagnostyczną sondę, aby nie powodowała check'a ....
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: MAG w 20.04.2011, 17:37
Niecierpliwy jesteś, nie poczekałeś aż się zjawię na forum, żeby odpowiedzieć na pytanie  :evil:
kata wywalasz, to trzeba oszukać tylną diagnostyczną sondę, aby nie powodowała check'a ....
No dobra, niech Ci będzie, wygrałes. ;)

Ogólnie chcę sprawdzić, czy to faktycznie zadziała i na tej podstawie zdecydować, czy robić nowy wydech z katem czy bez.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

rób bez kata, niech ci co będą robić wydech kombinują

T

A może dach na czarno?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Co myślicie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Można by! Zrób z nim coś, żeby nie wyglądał jak każdy inny mondek.

T

Cytat: hashenty w 29.04.2011, 02:45
Zrób z nim coś, żeby nie wyglądał jak każdy inny mondek.
No właśnie nie wiem czy mi na tym zależy... przesadnie zmodyfikowane "zwykłe" auto zaczyna wyglądać śmiesznie. Pytanie gdzie jest granica tej śmieszności w przypadku mk3 kombi. ;)

...na pewno dojdą bixenony i jakieś fajniejsze palniki (oczywiście markowe i z homologacją).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Cytat: Tomasz w 29.04.2011, 22:48
No właśnie nie wiem czy mi na tym zależy... przesadnie zmodyfikowane "zwykłe" auto zaczyna wyglądać śmiesznie. Pytanie gdzie jest granica tej śmieszności w przypadku mk3 kombi. ;)

Tomasz, masz wyczucie co do wyglądu mondeo. Zrób na co masz ochotę. Troszkę mi tu brakuje bardziej ryzykownego tuningu, typu mondeo w kolorze electric orange, albo white eyes. Tu nikt nie ryzykuje, nie mówię o tuningu typu kalibra na niebieskich diodach, ale np. widzialem felgi od st220 pomalowane na biało i były serio w dechę. Brakuje tu takiego lekkiego wariactwa. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi.

weksla

Tomasza mondek trafi do działu agrotuning:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

kasuj

Przerobienie xenonów które masz na bixenony to dużo zachodu? I jaki koszt takiej zabawy?

Tomasz - jak cię korci czarny dach to może całość zrób na mat? Nie wiem jak by to faktycznie wyszło w mondeo ale w takim Astonie wygląda to genialnie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5297. W mondeo jak byś zrobił czarny mat i założył czarny felunek mogłoby wyglądać ciekawie.
--
Pozdrawiam

T

Cytat: kasuj w 30.04.2011, 19:28
Przerobienie xenonów które masz na bixenony to dużo zachodu? I jaki koszt takiej zabawy?
Jeszcze tego nie zrobiłem to w sumie nie wiem... ale ponoć nie za dużo. Koszt ok. 200-300 zł za soczewki i maskownice, zależy jeszcze jakie i gdzie kupisz.

Cytat: kasuj w 30.04.2011, 19:28Tomasz - jak cię korci czarny dach to może całość zrób na mat? Nie wiem jak by to faktycznie wyszło w mondeo ale w takim Astonie wygląda to genialnie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5297. W mondeo jak byś zrobił czarny mat i założył czarny felunek mogłoby wyglądać ciekawie.
Całego auta nie będę oklejał, po za tym moim zdaniem czarny mat wygląda fajnie na niewielu autach i raczej mk3 kombi do nich nie należy. ;)




Zabrałem się dzisiaj za poprawianie dolotu. Poczyściłem trochę kolektory i przerobiłem wreszcie porządnie uszczelkę ST200 pod przepustnicę 65 mm. Wreszcie pasuje idealnie. W planie jeszcze:

- Dalsze czyszczenie, bo efekt nie jest jeszcze idealny :/
- Porting UIM do LIM
- Thin blade w przepustnicy 65 mm
- Czyszczenie krokowca

Ale to jutro i pojutrze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

IMHO czarny dach w MkIII kombi to nie jest najszczęsliwszy pomysł.
Widziałem kilka róznych kombiaków z czarnym dachem i szczerze mówiąc w żadnym nie wyglądało to zbyt ciekawie ...

Jesli już tak bardzo Cię korci do zmian stylistycznych, to przy okazji swapa mógłbys pokombinować z jakimiś dyskretnymi wlotami/wylotami na masce, którą przy okazji możnaby zrobić na czarny mat  8)
Do kompletu kratka grila i dół zderzaka w lini wlotu powietrza też na czarny mat (cosik a'la Foka RS)

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0