Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

auchim

Moze i tak :) , u mnie w dieslu sie juz nie blyszcza :P

T

Cytat: auchim w 11.07.2011, 02:52u mnie w dieslu sie juz nie blyszcza
Już okopcone? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

Karcherem nie schodzi juz a pasta nawet nigdy jeszcze nie probowalem

T

Jak to nierdzewka bez żadnych powłok, to możesz spróbować papierem wodnym, a potem pastą polerską.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Mi się właśnie podobają takie końcówki - bez zawijanego rantu. Zobaczyłem takie w A5
i strasznie mi się spodobały. Sam będę chciał takie, tylko okrągłe, a nie owalne.

T

Cytat: hashenty w 11.07.2011, 06:59Sam będę chciał takie, tylko okrągłe, a nie owalne.
One w rzeczywistości są okrągłe tylko mocno ścięte -- tak jak zderzak RS. Dlatego gdy się patrzy od góry wydają się owalne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

kiedy w końcu to zamontujesz?

MAG

najpierw chciałes sleeper'a, a teraz 4rury będziesz z tyłu pokazywał ...

wiem, ze twoje auto będzie mocne, ale czy az na tyle, żeby az czterema końcówkami się "chwalić" ... ... ...



BTW - mam w piwnicy w Polsce dwie końcówki w stylu DTM - ori Remus z wycinanym laserowo "liskiem" myslałem żeby je wsadzić do swojego ST, ale wydawało mi się to zbyt ostentacyjne i dlatego dalej sobie leżą ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

Pokaż :D może do siebie takie coś bym dał :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 11.07.2011, 01:55
Już okopcone? ;)

ja mam końcówki średnicy Ø90 chromy zawijane do środka, ale juz niebawem zastąpią je polerowane końcówki z nierdzewki Ø100 bez zawijki :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Lasko1990

Ja mam prawie identyczną koncówkę jak te Twoje Tomasz tylko moje są zawinięte i nie ma tego wysunięcia jednej z rur.

T

Cytat: MAG w 12.07.2011, 21:04najpierw chciałes sleeper'a, a teraz 4rury będziesz z tyłu pokazywał ...
Początkowo miał być silnik ~ST200 w budzie zwykłego kombi... ale wyszło trochę co innego. ;) Sleeper to już i tak nie jest, a w tej chwili ten dostawczakowy tył burzy chyba harmonię projektu. A dlaczego cztery? Bo dwie bez ładnych wyprofilowań w zderzaku nie wyglądają dobrze. Widziałeś takie końcówki na jakimś aucie? Ze względu na cienki brzeg nie świecą się z kilometra jak psu... wiadomo co, właściwie w ogóle nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy.

Chcę uzyskać mniej więcej taki efekt:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Cytat: MAG w 12.07.2011, 21:04wiem, ze twoje auto będzie mocne, ale czy az na tyle, żeby az czterema końcówkami się "chwalić" ... ... ...
Teraz po dwie mają stukonne SUV-y, więc nie przesadzajmy. ;)

Cytat: Lasko1990 w 13.07.2011, 07:47nie ma tego wysunięcia jednej z rur
U mnie też tego nie ma -- na zdjęciu tak jakoś wyszły. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Na VT wyglada to faktycznie fajnie, jak bedzie w realu? 


    ... zobaczymy ... ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Mały update:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po lewej wtryski ST200 (19 lb), po prawej 24 lb o takiej samej konstrukcji.
Niestety mi je oclili. :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GrekuPL

no no, działaj, jestem ciekaw wyniku jaki tam osiągniesz...