Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

17.09.2012, 17:53 #900 Ostatnia edycja: 19.09.2012, 22:03 by badger
Cytat: Mustang w 16.09.2012, 16:50bez szaleństw 2,5" przelot.
Nie wiem, czy nie za dużo jak na 2.0. :)




Stop LED:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Kierunki LED:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jedno i drugie, wbrew temu czego się obawiałem, świeci znacznie jaśniej niż seryjne żaróweczki. :)

A tutaj można sobie posłuchać mojego wydechu:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=NtMNS96zifc

Po zamontowaniu docelowego dolotu (o polu powierzchni przekroju większym o jakieś 30%) będzie na pewno trochę głośnej przy WOT, ale zobaczcie jak się fajnie wycisza, gdy przestaję przyspieszać. O to mi mniej więcej chodziło, bo nie ma nic bardziej denerwującego niż wyjący i buczący wydech podczas spokojnej jazdy ze stałą prędkością. ;) Wydech to oczywiście całkowity przelot, od głowic do samego końca. Jak widać przelot w n/a nie musi wcale urywać głowy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Venomus

Bardzo fajnie lubię takie gadżety :D Fajną masz też naklejkę na klapie SVT, wtajemniczeni wiedzą przynajmniej, że coś więcej pod maską jest niż seria :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

Mustang

Cytat: Tomasz w 17.09.2012, 18:53Nie wiem, czy nie za dużo jak na 2.0.


czy ja wiem, teraz z tego co pamiętam jest 2,25" ale mogę się mylić ;p

kierunki ledowe prezentują się bardzo przyjemnie.

weksla

Tomasz opisz mi dokładniej montaż i ewentualną rzeźbę tego stopu bo jestem nim żywo zainteresowany:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Nono, dźwiek dokładnie taki jaki mi się najbardziej podoba, rasowy, głeboki i gardłowy, chociaż może akurat jak na moje wymagania (rodzina i dzieciaki) minimalnie zbyt głośny, ale myślę, że naprawdę bardzo niewiele mu do ideału brakuje (w moim odczuciu i wg moich potrzeb/wymagań)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Mi też się podoba, aczkolwiek za pierwszym razem fajnego dźwięku nie udało się niestety uzyskać. Natomiast już pierwszy wydech działał bardzo dobrze, niestety dźwięk był nie do wytrzymania. Obecny nie jest naprawdę głośny, poziom głośności jest na poziomie starszych TDI w Golfie czy Octavii, tylko oczywiście brzmienie zupełnie inne.

Wszyscy pisali, że totalny przelot w n/a musi oznaczać mnóstwo hałasu, a wcale tak nie jest. :) 120 cm tłumików środkowych (razy dwa) i dwa tłumiki końcowe robią swoje bez widocznego tłumienia przepływu.

Ja bym chętnie miał tu trochę mniej basu, a więcej bulgotu, ale nie sądzę, żeby udało się to uzyskać bez stłumienia przepływu jakimiś tłumikami komorowymi, niestety fajne efekty dźwiękowe to głównie właśnie turbulencje.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Fajnie wyglądają te nowe świecidełka, szkoda że żadna firma tuningowa nie zrobiła LEDów na tył do kombi... Jestem pewien że sporo ludzi by je kupiło.

T

Racja. Myślałem o przełożeniu modułów LED z aftermarketowych reflektorów do Fiesty, ale chyba nie chce mi się bawić...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Nowa wycieraczka:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Myślę, że wygląda o niebo lepiej od seryjnej, a dodatkowo jest o jakiś cm dłuższa, więc trochę lepiej czyści. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Venomus

+5 punktów do aerodynamiki :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

Essio

Tomasz jaka firma wycieraczki? seryjna do mundzia?
Oberslejzen!

T

Cytat: Essio w 21.09.2012, 15:37Tomasz jaka firma wycieraczki? seryjna do mundzia?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2602282598

Seryjna wygląda jak ze starego poloneza. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

Czyli montaż to odkręcenie śruby trzymającej, wyjęcie starej wycieraczki, włożenie nowej na swoją pozycję, zakręcenie śruby i gotowe?
Cena wycieraczki spoko. :)
Oberslejzen!

T

Cytat: Essio w 21.09.2012, 15:45Czyli montaż to odkręcenie śruby trzymającej, wyjęcie starej wycieraczki, włożenie nowej na swoją pozycję, zakręcenie śruby i gotowe?
Tak, nie licząc tego, że podczas odkręcania jeden klucz wygiąłem, a drugi połamałem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

No i takie mody ja preferuję, szybkie i przyjemne. To będzie mój pierwszy mod, huuuuuuuura. :)

Migacze na nadkolu mam nowe, chwila moment i już są przypalone. Tomasz u Ciebie widzę, że masz jak nowe.  :/
Oberslejzen!