Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

Cytat: Essio w 21.09.2012, 15:53No i takie mody ja preferuję, szybkie i przyjemne.
Takie szybkie i przyjemne to nie było:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Cytat: Essio w 21.09.2012, 15:53Migacze na nadkolu mam nowe, chwila moment i już są przypalone. Tomasz u Ciebie widzę, że masz jak nowe.
Mówisz o bocznych? One są nowe. Ale te poprzednie też wyglądały ok przez kilka lat. Co Ty z nimi robisz? ;)

PS. Zabrałem się za oświetlenie we wnętrzu. Nie będą to diody, lecz zwykłe żarówki z niebieskim filtrem (czyli świecące na biało). Mam nadzieję, że efekt będzie bardzo fajny, ale to okaże się wkrótce. Przy okazji -- ktoś z Was wie, jakie żarówki są zamontowane z przodu jako te "do czytania" (po bokach panelu ze schowkiem na okulary)? Nie ma na nich żadnych oznaczeń oprócz "6W". Wydaje mi się, że to H6W. Mam rację?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Mustang

wycieraczka profi!
P.S. Tomasz zainwestuj w porządne narzędzia :D

wilhelm

Pewnie kupił na stadione 10 lecia jakies chinskie gowno :D

T

Cytat: wilhelm w 22.09.2012, 02:00Pewnie kupił na stadione 10 lecia jakies chinskie gowno
Jak mi sprzedawałeś, to mówiłeś, że są dobre i tanie. :D

A tak szczerze, to klucz był naprawdę podły, nie wiem skąd się u mnie wziął, ale nie przypuszczałem, że może być aż tak zły. Pudzianem przecież nie jestem. :)

Cytat: Mustang w 22.09.2012, 01:39P.S. Tomasz zainwestuj w porządne narzędzia
Wczoraj zainwestowałem w dobre klucze oczkowe i wycieraczkę odkręciłem w minutę. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Bauma

a nagranie wydechu na postoju i fly by?? :D

Essio

Cytat: Tomasz w 22.09.2012, 09:17
że są dobre i tanie. :D
Polska norma nie przewiduje opcji "dobre i tanie".  8)

Cytat: Tomasz w 22.09.2012, 09:17
Wczoraj zainwestowałem w dobre klucze oczkowe i wycieraczkę odkręciłem w minutę. :)
Teraz pytanie jakie? dobre i ...?  :D

A twój klucz wygląda jakbyś belkę odkręcał a nie malusią śrubeczkę wycieraczki. :)
Oberslejzen!

T

Cytat: Bauma w 22.09.2012, 12:12a nagranie wydechu na postoju
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=e0YtbXqkOb8 (z otwartymi oknami)

Cytat: Essio w 22.09.2012, 12:30Polska norma nie przewiduje opcji "dobre i tanie".
No wiem, ale jak taki gdzieś się walał, to chciałem wypróbować. Osobiście tego na pewno nie kupowałem. :)

Cytat: Essio w 22.09.2012, 12:30Teraz pytanie jakie? dobre i...?
Nie wiem, najdroższe co było w Leroyu. :)

Cytat: Essio w 22.09.2012, 12:30A twój klucz wygląda jakbyś belkę odkręcał a nie malusią śrubeczkę wycieraczki.
Ano właśnie. A najlepsze, że zdekomponowałem go w ten sposób jedną ręką i to ciągnąć w górę. Zero wieszania się na kluczu czy walenia w niego młotkiem. Nie wiem z czego go zrobili. Może z amelinium? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Mustang

Cytat: Tomasz w 22.09.2012, 14:06Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=e0YtbXqkOb8 (z otwartymi oknami)

czy to twoje spalanie tak rośnie wraz z otwarciem przepustnicy? :D:D

T

Cytat: Mustang w 22.09.2012, 17:51czy to twoje spalanie tak rośnie wraz z otwarciem przepustnicy?
Tak to niestety (albo stety) wygląda w silniku przygotowanym w taki sposób. Ale obchodząc się delikatnie z gazem da się spalić mniej niż zupełnie seryjnym, mułowatym 2,5 V6. :) A różnica w mocy to w tej chwili ok. +50%.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Założyłem sobie grill 05-07 i szczerze mówiąc... ze zderzakiem RS moim zdaniem lepiej wygląda grill 03-05. Jeszcze się zastanowię, ale ten nowy będzie pewnie na sprzedaż...

Ech... Jednak intuicja mnie nie zawiodła. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Cytat: Tomasz w 22.09.2012, 13:06Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=e0YtbXqkOb8 (z otwartymi oknami)
Groźny jest :)  masz coś więcej ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DawPi

Miażdży i wykręca suty. :D
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

Kris1976

może trochę nie na temat ale ten sound urywa dupe
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=1HayoASR-54
słuchać od 1:00 :)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: Kris1976 w 28.09.2012, 18:39Groźny jest
Będzie jeszcze groźniejszy jak dostanie docelowy dolot o właściwej (większej) średnicy. Wtedy nakręcę coś więcej. :)

« Dodane: 29.09.2012, 21:10 »

Cytat: DawPi w 28.09.2012, 18:53Miażdży i wykręca suty.
Szkoda, że o pierwszej wersji nie dało się tego powiedzieć. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Mała modyfikacja świateł stopu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=sjrNIMbKrOo

Dla nieznających dobrze modelu -- wraz ze stopami zapalają się przeciwmgłowe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club