Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

weksla

Zdecydowanie srebrne
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Usuń je całkiem :D

weksla

i zaszpachluj dziury:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: Saliwawa w 04.03.2013, 23:40no co do relingów to chyba trzba zrobić wirtuala, czy się nie zleją  w całość
Mam właśnie taką nadzieję, bo relingi to nie jest najpiękniejszy element auta. ;)

Cytat: Saliwawa w 04.03.2013, 23:40ps. jak tam z naszym handlem?
Wysłałem na PW. :)

« Dodane: 05.03.2013, 17:08 »

Cytat: wilhelm w 05.03.2013, 16:14
Usuń je całkiem :D
Nie, kombi bez relingów będzie niesprzedawalne.

Po przemyśleniu chyba założę srebrne. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

po tym ile czasu i pracy włożyłeś to i tak zapewne będzie niesprzedawalne bo będzie Ci szkoda za grosze oddawać :)

Jak idzie do poprawek lakierniczych to jak nic bym usuwał relingi i antenę przy okazji też. Wyglądałby bardziej na czasie bo jak nie patrzeć MK3 już jest mocno podstarzały, a nowe trendy stylistyczne odchodzą od relingów, ewentualnie jeśli już są to nie takie masywne i wyeksponowane jak w mondeo. Naczepiane anteny na dachach też już idą w niepamięć.

MAG

Powiem tak - widzialem Mk3 bez relingow i jakos tak dziwnie wygladalo ...

IMHO czarne relingi, czarne lampy, czarne szyby, czarne elementy w zderakach i jest OK
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: auchim w 05.03.2013, 17:54
po tym ile czasu i pracy włożyłeś to i tak zapewne będzie niesprzedawalne bo będzie Ci szkoda za grosze oddawać :)
W końcu będzie trzeba sprzedać, bo ile można nim jeździć? ;)

Cytat: auchim w 05.03.2013, 17:54
Jak idzie do poprawek lakierniczych to jak nic bym usuwał relingi i antenę przy okazji też. Wyglądałby bardziej na czasie bo jak nie patrzeć MK3 już jest mocno podstarzały, a nowe trendy stylistyczne odchodzą od relingów, ewentualnie jeśli już są to nie takie masywne i wyeksponowane jak w mondeo. Naczepiane anteny na dachach też już idą w niepamięć.
IMHO z bryłą mk3 nie jest jeszcze tak źle, o ile ma pakiet RS lub ST. To co najbardziej postarza Mondeo to czarne elementy zwykłych zderzaków, które dawno wyszły z mody. Co do spawania dachu, to za dużo z tym zachodu, poza tym ja tych relingów i radia czasem używam. ;) Antenkę od dawna mam krótką, relingi zdecydowałem się zamontować srebrne. Myślę, że będzie ok. No i z tymi relingami nie przesadzaj, wiele nowych aut ma podobne, srebrne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Saliwawa

pewnie, a jak będę miał kasę jak go będziesz sprzedawał to biorę - a chcę relingi i radio (to co jest zamontowane)  :D

weksla

Pewnie że srebrne.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

auchim

Cytat: Tomasz w 07.03.2013, 22:32W końcu będzie trzeba sprzedać, bo ile można nim jeździć? Wink

aj tam mój ma u mnie zapewnioną emeryturę :) Jeździć jak jeździć może i stać tak jak mój.Teraz dojeżdżam i wracam z pracy w godzinach szczytu więc wole stać w korkach Yarisem w automacie niż sporo palącym i głośnym Mondeo :P
Mam nadzieje że nie dostane warna tak Jak weksla ;)

T

Szkoda auta, żeby stało i nie jeździło. Chociaż w korkach sam jeżdżę zwykle Octavią. Tak czy owak maksymalnie za dwa lata zamierzam je sprzedać. Chociaż mam jeszcze plan "b", gdyby ceny bardzo spadły -- Mondeo by zostało jako kombi, wtedy mógłbym kupić coupe albo nawet dwuosobowe cabrio w stylu Boxstera. No, ale zobaczymy. Na razie fajnie jeszcze wygląda i fajnie się tym jeździ.

Teraz, oprócz srebrnych relingów, zostanie jeszcze zamontowana tylna blenda z chromem, a jak się zrobi cieplej to zamontuję chromowane parapety (muszę je przerobić do kombi) i chromowaną listwę poniżej dolnego grilla. No i chyba skuszę się na ledy w miejsce halogenów.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hahah      Tomasz dorasta:D:D Mówiłem to od dawna
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Weksla? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

BTW, myślicie, że warto zamontować "pakiet chrom" we wnętrzu?

Jakiś czas temu skompletowałem:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Saliwawa

no mi się podoba zwłaszcza klamki, ale jak się rozmyślisz to dodaj do rzeczy dla mnie :-)