Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Tak wygląda kalendarz FCP

eng, 30.12.2010, 14:42 « poprzedni - następny »

eng

Witam.

Dziś odebrałem kalendarz FCP. Wygląda całkiem dobrze. Jednak na wielu fotkach widać ziarnistość. Moja fotka jest dosyć wyraźna więc myślę, że podobne fotki w naszym kalendarzu też będą ok. Co do fotek MAGA może być różnie. Wrzucam kilka fotek dla zainteresowanych:

Okładka:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Fotka z moim autem:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Nawet Weksla się załapał:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Oczywiście nie będę dyskutował o samej formie wykonania kalendarza. Koledzy z FCP są po prostu bardziej "ludzcy" i chcieli mieć na kalendarzu zdjęcia ze spotów.

wojoo

okładka najfajniesza ... co do reszty fotek to czemu mamy nie dyskutowac :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Piszę tylko, że ich forma kalendarza jest bardziej "rodzinna". Chodziło nie tylko o samochody ale i o ludzi. Tomasz już na ten temat dyskutował na FCP 8)

wojoo

Cytat: eng w 30.12.2010, 16:37
Piszę tylko, że ich forma kalendarza jest bardziej "rodzinna". Chodziło nie tylko o samochody ale i o ludzi. Tomasz już na ten temat dyskutował na FCP 8)

forme rodzinną mozna uznac jesli na zdjeciach jestesmy z mama, tata, siostra, bratem itd wiec chyba poszli nieco w złą strone ;)

Chyba lepiej by pasowało to nazwac "pamietnik" :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 30.12.2010, 16:50
Chyba lepiej by pasowało to nazwac "pamietnik" :D
...albo śmietnik. :stupid:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Ten tranzol tam pasuje jak... :]

weksla

własniei ja nadal jestem przeciwnikiem fotek maga z mondeo.
na kalendarzu może i jestem, jednak go nie nabyłem:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Jest jeszcze jeden do wzięcia bo ktoś nie zapłacił więc możesz wskoczyć w jego miejsce.