Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


no to juz kurde przesada......

gorilla666, 07.01.2011, 20:39 « poprzedni - następny »

gorilla666

pewnien sprzedawca  czesci do mondeo-dobrze znany  i nie raz byly rozmowy na jego temat na forum.....

ale do rzeczy kupilem od goscia fele na aukcji opis ze wystawia F-Vat itd wiec kupilem kase przelałem poprosilem grzecznie o FV jak juz pisze ze wystawia to byl  tez argument sklaniajacy do zakupu,kolo do mnie foni i prawi mi ze jak chce FV to mam mu vat doplacic...szczyt poprostu chamstwa!!!! kazdy kto jest  temacie to wie ze sprzedaz jest jednoznaczna z posiadaniem kasy fiskalnej wiec jakim prawem wola o Vat!!!!  hmmm pomyslalem slusznie jednak klijenta wiekszosc z nas nie trawi,olalem fakture i zapomnialem o sprawie-nadmianiam ze fela dotarla i jej stan zgodnie z opisem z aukcji jest BDB-fakt ze wysylka nie na adres na ktory miala leciec 8) no ale szczegol ale dzis karVWa dostaje @ z allegro ze kolo wystapil o zwrot prowizji !!!!!! jak pisze allegro cyt.


Podany przez Sprzedającego powód niesfinalizowania transakcji:
Przedmiot został odesłany przez Kupującego w ramach zwrotu lub reklamacji

szczyt beszczelnosci ludzkiej ,zaklamania i nazywajac rzecz po imieniu zlodziejstwa w bialy dzien !!!! to zywy przykład tego jak daleko mozna sie posunac zeby "zarobic/zaoszczedzic" ale kurna ile ?!  10 zloty ?

pozdrawiam serdecznie tego Pana !


Adam  603-78-75-73

T

Co do faktury to powód jest raczej oczywisty, czyli jak nie wystawia to i nie księguje. Nieładnie. ;)
Co do tej prowizji to może się pomylił?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

niech zgadne ... czyzby z grudziądza? co do prowizji to masz 7 dni od otrzymania tej informacji na wyjasnienie tej sytuacji, poza tym nie wiem czy wiesz ale w przeciagu roku mozna 3 razy zrezygnowac z zakupu bo powyzej tego blokuja konto (przynajmniej tak bylo kiedys)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

tak to napewno ten gbur z Grudziądza, ja bym go olał i nic mu nie płacił. pewnie interes na częściach mu kiepsko idzie to szuka wszędzie zarobku, zresztą jak ma takie chore cent to się nie dziwie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 07.01.2011, 23:56
tak to napewno ten gbur z Grudziądza, ja bym go olał i nic mu nie płacił. pewnie interes na częściach mu kiepsko idzie to szuka wszędzie zarobku, zresztą jak ma takie chore cent to się nie dziwie

szczegolnie jak za goły silnik od st220 chce 8 tys zł :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

gorilla666

Allegro ma to w zadzie... jak zreszta wszystko:)

oczywiscie ze chodzi o tego Pana... ale zeby za niecale 8 zl robic z siebie debila?

napisalem do allegro ze towar dotarl i nie  bylo podstaw do reklamacji/zwrotu bo byl bez zarzutu i final

gosc poprostu ponizej krytki.....
Adam  603-78-75-73

T

Cytat: gorilla666 w 11.01.2011, 17:20
oczywiscie ze chodzi o tego Pana... ale zeby za niecale 8 zl robic z siebie debila?
Pewnie się pomylił. Dlaczego uważasz, że zrobił to specjalnie? ;)

PS. Używasz czasem GG? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 11.01.2011, 17:30
Pewnie się pomylił. Dlaczego uważasz, że zrobił to specjalnie? ;)



w jego wykonaniu to raczej bylo specjalne
Cytat: Tomasz w 11.01.2011, 17:30

PS. Używasz czasem GG? ;)

a co szukasz przyjaciół ? :stupid:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

gorilla666

Cytat: Tomasz w 11.01.2011, 17:30
Pewnie się pomylił. Dlaczego uważasz, że zrobił to specjalnie? ;)

PS. Używasz czasem GG? ;)

ja GG....no czasem:)

tak,tak mielismy pogadac ale co to za rozmowa przez GG.....
Adam  603-78-75-73