Piasta ?? Kto wymieniał i gdzie kupić ??

boner, 20.06.2011, 21:58 « poprzedni - następny »

boner

Moja piasta wyglada tragicznie samochód stoi na kołkach w aSO chcą 800złza piaste. Myślałem że go zabije śmiecham za dużą podkładke do koła ze szpilkami mam zapłacic 800zł  :stupid: :stupid: . Bóg ich opuścił. Panowie gdzie kupić nową w miare tanią ?? Może i mnie stać na tą z ASO ale jak mam w biały dzień dać się okraść ?????????? nie dopuszcze do tego....

T

Jeśli chodzi o przednią możesz kupić Febi. Nie lubię tej firmy, ale tutaj mówimy o prostym odlewie, więc bez sensu za to przepłacać. Kosztuje to 400 zł, nadal sporo, ale mniej niż oryginał. Ale na samym łożysku nie oszczędzaj, polecam SKF.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://ford.sklep.pl/pl,product,320312,lozysko,kola,z,piast,skf,tyl.html wątpię aby specjalnie odbiegało jakością od oryginału.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Weksel, jeśli chodzi o tył, to jest to prawdopodobnie to samo co oryginał. Ponoć SKF idzie na pierwszy montaż. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

też tak słyszałem że SKF robi części dla Forda i pakuje je w oryginały
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Cytat: boner w 20.06.2011, 21:58
Moja piasta wyglada tragicznie samochód stoi na kołkach w aSO chcą 800złza piaste. Myślałem że go zabije śmiecham za dużą podkładke do koła ze szpilkami mam zapłacic 800zł  :stupid: :stupid: . Bóg ich opuścił. Panowie gdzie kupić nową w miare tanią ? Może i mnie stać na tą z ASO ale jak mam w biały dzień dać się okraść ? nie dopuszcze do tego...

jakie są objawy przy skrzywionej piaście?

boner

Piasta jest raczej wyrobiona niż skrzywiona podeśle zdjęcie. A objawy to skrzypienie jakieś takie dziwne jakby o tarcze coś zawadzało wydaje się jakby klocek się urwał albo zacisk i o coś ocierał

« Dodane: 21.06.2011, 07:39 »

chodzi o przód a w tym sklepie co podał Weksla nie ma przedniej, a Febi to gdzie kupić ?? w internetowych sklepach ??

weksla

napisz do nich ze przod potrzebujesz to ci sprowadza
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: boner w 21.06.2011, 08:35a Febi to gdzie kupić ? w internetowych sklepach ?
Nie wiem, załatwili mi to jakoś w serwisie, coś mówili, że musieli trochę podzwonić po hurtowniach bo ciężko to dostać.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

boner

to samo powiedział mój mechanik ale juz jutro bedzie. Może wyda się Wam to śmieszne ale powiedział mi coś tanio za tą piaste i zastanawiałem sie co z nią nie tak już miałem jej nie brać :D  Niecałe 300zł bedzie kosztować ....

Es

Tylko dobry zamiennik i szkoda pieniędzy pakować w Fordowski "oryginał".
Motorcraft to fabryka ładnych pudełek.  ;)

boner

dobra już wszystko jest na miejscu piasta Febi łożysko SKF ceny jeszcze nie znam wszystkiego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 22.06.2011, 12:16 »

to jest stare oczywiście