TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

Petersan

Fajna opcja z tym IC. Bardzo ciekaw jestem, czy te 40 kucy jest do wzięcia.

Co tam masz na tylnymi nadkolami?
Lepa jakaś?
pzdr
Peter

wojoo

pozostałości po neklejkach Team'owych ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 30.06.2010, 19:06
po co polerowac na zime ;) ? no chyba ze te felgi masz calo roczne :D

w zimie na dluzej jestem w polsce i wtedy mam zalozone zimowki wiec letnie odpoczywają:D i bedzie czas na polerke
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

wrzucam filmik jak slychac u mnie wydech ... niestety kiepska jakosc moze jutro postaram sie wrzucic lepsza ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/2ddscf0321z

« Dodane: 05 Lipiec 2010, 21:36:53 »

:D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

w koncu zamowilem sobie ten IC ;) odbieram go w tym tygodniu i jak dobrze pojdzie to go zamontuje ... ciekaw jestem czy faktycznie "coś" da sama zmiana IC na wieksze

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



nastepny etap to oczywiscie wieksze turbo ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

no ładny, ładny, zakłądaj i dawaj wyniki z hamowni. czekam z niecierpliwością
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

No jeżeli będzie zmiana turbiny, to taki IC ma miejsce bytu. Ciekawi mnie jakie będą wyniki na normalnej turbinie. Zmierz nie tylko na hamowni, ale także wartości odczytane z komputera podczas jazdy. Tam gdzieś wartość doładowania można odczytywać.

wojoo

Cytat: Polarny w 18.07.2010, 09:05
Zmierz nie tylko na hamowni, ale także wartości odczytane z komputera podczas jazdy. Tam gdzieś wartość doładowania można odczytywać.

zmierze - tylko nie wiem jak ;)

wg tego co podaja na forach angielskich przyrost mocy na seryjnej turbawce powinien byc w granicach ok 5-8 km i 25-30nm
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

ELMem można odczytać z czujnika. Podobnie z temperaturą.

wojoo

Cytat: Polarny w 18.07.2010, 16:07
ELMem można odczytać z czujnika. Podobnie z temperaturą.

trzeba tez wiedzieć jak - bawilem sie juz elm i na tym sie skonczylo ze i tak sie nic nie dowiedzialem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Ja ELMa planuję mieć w następnym tygodniu, to postaram się sprawdzić i dać znać.

wojoo

to ogarnij go i napisz co i jak Wink sam chetnie posprawdzam u siebie w koncu dane z czujnikow Cheesy

Oprócz zmiani IC musze rownież zmienic poduszke skrzyni biegów - okazało sie ze jest zerwana Undecided


jak wam sie widzą takie brewki ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Dla mnie tragedia.

GaBB

Mi też jakoś brewki do mk3 nie pasuja...wiec moim zdaniem tez tragedia :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

jestem na nei, ale każdy ma to co mu się podoba.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps