TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wilhelm

no może przesadziłem z tymi 200 :P ale powiedzmy 150 dało by już jakiś pogląd. ważne że jesteś zadowolony :)

wojoo

Cytat: wilhelm w 20.08.2010, 15:09
ważne że jesteś zadowolony :)

i nie jest to autosugestia ;) nie tylko ja odczułem poprawe :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hahah gratuluje Wojtek jesteś chyba pierwszym kolesiem z większym IC w mondku na Polskę:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

Cytat: auchim w 19.08.2010, 23:20
a montujcie sobie te ic , Cinkciarz może być pierwszy ze sprężynami to ja też będę pierwszy z IC za jakiś miesiąc  :P :D

jaki tam 1-szy  -> mam je od dawna :)

« Dodane: 20.08.2010, 22:27 »

Cytat: wojoo w 20.08.2010, 15:10
i nie jest to autosugestia ;) nie tylko ja odczułem poprawe :)

ja powiem coś więcej po odbiorze - mam komputer podpięty pod OBD i będę wiedział ile spadło st.C (przy upałach jakie były ostatnio dochodziło do 76 st.C w dolocie)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

Cytat: Oktan w 20.08.2010, 22:24
jaki tam 1-szy  -> mam je od dawna :)



hehehe, ty widze tez nie kumasz :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Oktan

za słaby byłem wczoraj  :D

« Dodane: 21.08.2010, 21:20 »

Cytat: wojoo w 20.08.2010, 15:10
i nie jest to autosugestia ;) nie tylko ja odczułem poprawe :)

roziwń tę myśl, jakżesz owianą tajemnicą
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

weksla

właśnie Wojoo napisz coś bliżej czy faktycznie Ic dał ci coś. uzasadnij to
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 22.08.2010, 04:52
właśnie Wojoo napisz coś bliżej czy faktycznie Ic dał ci coś. uzasadnij to

ICek daje rade - turbo nie dostaje teraz po dupie, niestety nie mam jak sprawdzic temp ale po trasie 300km otworzylem maske i IC byl cieply (spokojnie bylo mozna go macac) . Mam wrazenie jakby troche przybylo mocy ale to dopiero sprawdze na hamowni
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Oktan

Cytat: wojoo w 22.08.2010, 10:56
ICek daje rade - turbo nie dostaje teraz po dupie, niestety nie mam jak sprawdzic temp ale po trasie 300km otworzylem maske i IC byl cieply (spokojnie bylo mozna go macac) . Mam wrazenie jakby troche przybylo mocy ale to dopiero sprawdze na hamowni
tylko jedź na tę samą co byłeś wcześniej (o ile byłeś) - dwa wykresy ci nałożą i będzie porównanie :)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

Cytat: Oktan w 23.08.2010, 15:13
tylko jedź na tę samą co byłeś wcześniej (o ile byłeś) - dwa wykresy ci nałożą i będzie porównanie :)

chcialem dzisiaj pojechac na hamownie ale chyba im sie w głowach pojebało z cenami i zrezygnowałem - musze poszukac jakiejs innej
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Ile chcieli? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 23.08.2010, 16:55
Ile chcieli? ;)

nie stac cie :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Lukasz-no1

Cytat: wojoo w 23.08.2010, 16:53
chcialem dzisiaj pojechac na hamownie ale chyba im sie w głowach poj...ało z cenami i zrezygnowałem - musze poszukac jakiejs innej
co ze 300PLN pewnie zawołali :D

Cytat: wojoo w 22.08.2010, 10:56
ICek daje rade - turbo nie dostaje teraz po dupie, niestety nie mam jak sprawdzic temp
weź sobie załatw jakiś skaner OBD i sprawa z głowy, na bieżąco będziesz wiedział co i jak :D

wojoo KIEDY PROGRAM ROBISZ ? no i hamownia będzie wtedy w "gratisie" :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: Lukasz-no1 w 23.08.2010, 17:23
co ze 300PLN pewnie zawołali :D
weź sobie załatw jakiś skaner OBD i sprawa z głowy, na bieżąco będziesz wiedział co i jak :D

nie, chcieli 150zl gdzie rok temu kosztowalo 50zl ... rozumiem ze tyle mogą wołać za 4x4 ale nie za fwd ?!

« Dodane: 23.08.2010, 17:36 »

program bedzie niedlugo - jade do hecko hecko  - zobaczymy co tam wyczaruje ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Kup sobie jakieś urządzenie które pozwala z grubsza sprawdzić przebieg momentu. To w zupełności wystarczy do sprawdzenia efektów kolejnych modyfikacji. Oczywiście takie rozwiązanie nie da wiarygodnych informacji na temat wartości bezwzględnych maksymalnej mocy czy momentu, ale to wystarczy sprawdzić od czasu do czasu na normalnej hamowni.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club