TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

auchim

dziwna sprawa, a jaki błąd wywaliło? ogarnij to jakoś żeby było porządne how to dla potomnych, a przede wszystkim dla mnie  :evil:

wojoo

nie mam pojecia jaki bład wyskoczył - wpier objawiło sie to wyskoczeniem sprężynki(x2) potem po wylaczeniu za 2 razem silnika sprezynka sie nie pojawiła a włączyła sie kontrolka od silnika ...


moze sie pofatyguje na hamownie zobaczyc roznice; )
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

hehe to nie wiem może już się posypała  :]
a byłeś na hamowni po wymianie ic?

wojoo

Cytat: auchim w 02.09.2010, 20:58
a byłeś na hamowni po wymianie ic?

nie, nie byłem na hamowni

Cytat: auchim w 02.09.2010, 20:58
hehe to nie wiem może już się posypała  :]


ty lepiej sprawdz czy sie twoja nie posypała :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

wojoo nie rozumiem dlaczego wywaliło sprężynkę i dlaczego check silnika, spędzało by mi to sen z powiek
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Ry2y

Moze komp mysli, ze jest uszkodzona turbina (sterowanie) bo przeladowuje. Czujnik przy intercoolerze wykrywa wieksze niz normalnie cisnienie w dolocie i wywala bledy? Strzelam :)

wojoo

tez mi sie wydaje ze na 90% turbina przeładowywuje, z tego co pamietam poprzedni proram mialbyc bardzo mocny
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Zupełnie mnie nie dziwi, że wywaliło błędy po zamontowaniu większej turbiny. Mam nadzieję, że wydajność wtrysków wystarczy, żeby to optymalnie wystroić. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

wydajność wtrysków na 100% wystarczy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: Tomasz w 03.09.2010, 11:26
Zupełnie mnie nie dziwi, że wywaliło błędy po zamontowaniu większej turbiny. Mam nadzieję, że wydajność wtrysków wystarczy, żeby to optymalnie wystroić. :)

zawsze jest mozliwosc wsadzenia wtryskow od transita 2.4d ponoc tak robili w UK
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

jak już to same końcówki powinny dać radę:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Teraz to będzie rakieta :) kiedy nowy soft i gdzie będziesz stroił??

wojoo

Cytat: wilhelm w 03.09.2010, 11:40
Teraz to będzie rakieta :) kiedy nowy soft i gdzie będziesz stroił??

chcialem stroic u Heko ale nie moge sie jakos z nim dogadac ... chyba ma gorsze dni :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cobretti

Wojoo.. wrzuć kilka fotek autka ;)

bo tu sama poezja pisana jest ...a rycin nie ma :D
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

T

Cytat: Blade w 04.09.2010, 17:07
Wojoo.. wrzuć kilka fotek autka ;)
bo tu sama poezja pisana jest ...a rycin nie ma :D
Pewnie się wstydzi... :}
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club