Jaki kolor felg do czarnego?

ares, 10.12.2011, 11:26 « poprzedni - następny »

ares

Czesc, nudzi mi sie troche kolor mojego auta i chcialbym je lekko odswiezyc wizualnie. Mysle nad zmiana koloru felg. Myslalem o kolorach:

- pomaranczowy (cos ala lakier na ST)
- zielony (cos ala lakier na RS)
- bialy
- grafitowy

Mowa o zwyklych felgach 18" z ST, moze ktos zna sie na virtual tuningu i moglby podpasowac takie kolory pod czarna sztuke ST? :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

KLUSEK

Pomarańczowy i zielony trochę za bardzo "japonski", bialy za rajdowy, więc chyba bym wybrał grafit z tych podanych ;)

T

Cytat: ares w 10.12.2011, 11:26Mysle nad zmiana koloru felg.
Do czarnego każdy kolor pasuje. Kwestia, jaki efekt chcesz osiągnąć. W moim odczuciu grafitowe wyglądałyby słabo -- czarne auto, ciemne felgi -- jedna ciemna bryła, szczególnie, gdy auto będzie trochę brudne.

Cytat: ares w 10.12.2011, 11:26Mowa o zwyklych felgach 18" z ST, moze ktos zna sie na virtual tuningu i moglby podpasowac takie kolory pod czarna sztuke ST?
Wrzuć zdjęcie auta, to może ktoś się pobawi. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

myslalem np. o zrobieniu felg w pomarancz cos ala electric orange ale dobralbym jeszcze odcien i dodatkowo pomalowaniu tego 'ala dyfuzora' w tylnym zderzaku przedliftowym pod kolor felg na pomarancz, albo moze nakleic na ten dyfuzor StickerBomb? :) czarny wydaje mi sie troche nudny ale nie chce przesadzic
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW