Saren'olot - Low Turbo Wagon :)

Saren, 18.12.2011, 13:11 « poprzedni - następny »

wilhelm

Cytat: Saren w 30.08.2012, 15:09czy kupić RS (i mieć wydech schowany tak jak w oryginale)?

Ja bym tak zrobił.

Ry2y

Cytat: wilhelm w 30.08.2012, 18:02
Ja bym tak zrobił.
A mi się strasznie podobała ta dwururka u ciebie :) To był zwykły zderzak? Jakoś w kombi nie rozpoznaję..
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

wilhelm

Najzwyklejszy zderzak i masz rację to wyglądało najlepiej. Szczególnie w połączeniu z przodem i progami RS :)

T

Cytat: Saren w 30.08.2012, 14:09w środku wywaliłem srebrny panel  środkowy, zamieniłem na czarny wraz zegarkiem
Zmiana zdecydowanie na +, aczkolwiek ja bym go pociągnął czarnym lakierem z połyskiem. :) Gwarantuje, że efekt będzie wart fatygi. A co do zaślepki do radia, jak już chcesz pozostać przy 1 din, to poszukałbym takiej ze schowkiem -- wygląda dużo lepiej.

Cytat: Saren w 30.08.2012, 14:09udało mi się też zakupić przedni zderzak od RS oraz progi, brakuje mi jeszcze tylnego zderzaka i zastanawiam się czy szukać wtedy ST (konieczność montowania wydechu z dwoma końcówkami) czy kupić RS (i mieć wydech schowany tak jak w oryginale)?
Zdecydowanie RS, zderzak ST jest dużo bardziej masywny i niższy niż RS i w połączeniu z przednim RS-em wygląda to mało harmonijnie. Ewentualną alternatywą jest dokładka z Titanium i polakierowanie listew pod kolor nadwozia, tak miał kiedyś Oktan i wyglądało to bardzo fajnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Saren

zdecydowanie chcę się pozbyć tych listew , zatem będzie tył od  RS :)



« Dodane: 31.08.2012, 13:07 »

a co do panelu środkowego raczej celuje by był mat ;) bardziej mi się podoba o ile nie dam do oflokowania wraz z słupkami i kilkoma innymi elementami wnętrza