Focus ST '07 electric orange

wilhelm, 05.02.2012, 17:55 « poprzedni - następny »

T

Ale tak swoją drogą to stosunkowo mały przyrost biorąc pod uwagę fakt, że u Ciebie katalizator miał sporo mniejszą średnicę niż reszta wydechu więc był znacznie bardziej restrykcyjny niż zazwyczaj. Ledwie kilka KM.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

kilka KM mocy max, ale zobacz że do 4500 przybyło na całym wykresie około 10 koni a potem 15 względem starego wykresu. I nie jest taki poszarpany.

NeroN

Nm jak przywaliło ładnie a KM - kosmetycznie ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: carlosc w 23.05.2012, 23:49
Ha ha ha ha Tomasz nie spinaj sie tak:) szybko pisze i to moze dlatego! Sory ale nie mam problemu z interpunkcja! Pozdrawiam:D
Ja się "nie spinam", po prostu na forum panują pewne zasady do których wszyscy się w miarę stosują, a tymczasem większość Twoich postów to ciąg "zdań" napisanych samymi małymi literami, bez polskich znaków diakrytycznych i przedzielonych tylko emotikonami lub wyrazami dźwiękonaśladowczymi. Pewne minimum trzeba jednak zachować, bo tego wymaga szacunek dla czytających. Proszę więc, żebyś postarał się pisać chociaż z grubsza poprawnie, w innym wypadku będę zmuszony włączyć moderację Twoich postów (będą pojawiały się dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora), a tego bym nie chciał. Doceniam Twój wkład merytoryczny w to forum, ale forma wypowiedzi też jest ważna.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Dzisiaj przy 240 pozbyłem się osłony pod zderzakiem... Zna ktoś nr tej części?

Kris1976

...a więcej nie wyciągnął ?  :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Nie, bo się wystraszyłem jak nagle coś je*ło pod podłogą i od razu zwolniłem ;)

vtec

Cytat: wilhelm w 11.07.2012, 11:33
Nie, bo się wystraszyłem jak nagle coś je*ło pod podłogą i od razu zwolniłem ;)
to jest standard, musiała mieć uszkodzone zaczepy. Też miałem taką akcję w zeszłym roku. 180 PLN w serwisie z tego co pamiętam. Przy okazji kup zaczepy metalowe, bo będziesz dwa razy jeździł ;)

wilhelm

Cytat: vtec w 11.07.2012, 19:44
to jest standard, musiała mieć uszkodzone zaczepy. Też miałem taką akcję w zeszłym roku. 180 PLN w serwisie z tego co pamiętam. Przy okazji kup zaczepy metalowe, bo będziesz dwa razy jeździł ;)

Zaczepy były ok, ale osłona sama w sobie była trochę popękana. Nie spodziewałem się że będzie wytwarzać aż tak duże opory, wciągnęło ją całą. Pamiętam że komuś z forum zostały jakieś resztki ;)

wilhelm

Tak to teraz brzmi

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=Ql-VnSzjTXc

T

Fajnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

a wystroisz go kiedyś ?... bo widzę że 1,2 bara Ci się marzy ...;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 16.07.2012, 22:37
a wystroisz go kiedyś?... bo widzę że 1,2 bara Ci się marzy....;)

Może kiedyś... jasne że 1.2 się marzy, ale nie więcej  :evil:

wilhelm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=zrnX7an5vZE

komentarz na początku "ku*wa znowu focusy" :D

molo

No ten kom jest taki jakby latało nas przynajmniej z 20 :)