Focus ST '07 electric orange

wilhelm, 05.02.2012, 17:55 « poprzedni - następny »

carlosc

tak powaznei chlopaki gdzie mozna zrobic ta naklejke i ten grill bo jestem jak najbardziej na tak:-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Kris1976

Naklejki ostatnio królują na forum :D
a co pod maseczkę ?
Icek wybrany? Airtec, czy fmic czy jakiś rzeźbiony?
Przy okazji tej hydrografiki co masz u siebie tak się zastanawiałem czy z folii błysk czarnej da się wykleić grill z przodu... w czwartek mam umówione oklejanie dyfuzorka, lusterek, paska nad grilem nad logo forda i dołu zderzaka też pod grilem a'la vtec. Czekam też na nowe znaczki forda tło czarne + napis pomarańcz (Jak wyjdzie fajnie to podrzucę namiar)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: carlosc w 22.05.2012, 23:58
tak powaznei chlopaki gdzie mozna zrobic ta naklejke i ten grill bo jestem jak najbardziej na tak:)

Jeszcze tak nie mam, ale chciałbym mieć.

Grill chyba trzeba wyrzeźbić samemu (z dwóch normalnych), a naklejkę... narysować w jakimś programie graficznym i podesłać firmie co robi naklejki żeby ją wykonali :)

« Dodane: 23.05.2012, 00:53 »

Cytat: Kris1976 w 23.05.2012, 01:25Icek wybrany? Airtec, czy fmic czy jakiś rzeźbiony?

Chyba jednak fmic, nie stać mnie teraz na airteca a upały dają w kość :)

Cytat: Kris1976 w 23.05.2012, 01:25Przy okazji tej hydrografiki co masz u siebie tak się zastanawiałem czy z folii błysk czarnej da się wykleić grill z przodu...

Grill to raczej pomalować, angole tak robią i daje radę :)

Cytat: Kris1976 w 23.05.2012, 01:25Czekam też na nowe znaczki forda tło czarne + napis pomarańcz (Jak wyjdzie fajnie to podrzucę namiar)

W uk jest sprawdzona firma która robi dobre znaczki Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.dmb.uk.com/prod/271/ford-badges-gel-overlays-focus2

carlosc

hahha nie wierze a jednak Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fmic.pl a tak narzekales itp ze go nie zamontujesz hehee :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

T

Cytat: carlosc w 23.05.2012, 09:59a jednak Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fmic.pl a tak narzekales itp ze go nie zamontujesz
Zapytaj go co zrobił z poduszką silnika. ;) Jak tak dalej pójdzie, to na zimę zamontuje kołpaki ozdobne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Co zrobił :D ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Ja nic nie wiem, jego pytajcie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GIZIU

Jakbyście ogarnęli temat tego grilla to i ja się piszę. Kozak :)

wilhelm

Cytat: NeroN w 23.05.2012, 10:09
Co zrobił :D?

Coś takiego... Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.honda.gda.pl/smf/index.php/topic,31354.0.html

Godzinka roboty, koszt praktycznie zerowy a efekt bardzo zadowalający. :D

NeroN

Aaaaa to stara metoda Tjuningowców ;)

Nota bene nawet w sporcie robią podobnie ;)

Tylko Nie we wszystko się da wepchać w Fordzie - są niektóre hydrauliczne poduszki i nie zrobi się tego ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

carlosc

23.05.2012, 17:01 #100 Ostatnia edycja: 24.05.2012, 16:02 by badger
wilhelm a jakiemiales objawy bo ja wlasnie mam objawy ze jak ruszam delikatnie jedynka,dwojka, trojka to buda trzepie na maxa;/ pozniej JUŻ nie...ciekaw jestem czy to wina przegubow czypoduchy silnika;/?

Ostrzeżenie: Prosiłem, żebyś starał się pisać w miarę poprawnie po polsku. Nie stosujesz interpunkcji, wielkich liter, polskich znaków diakrytycznych, robisz błędy ortograficzne lub literówki w co drugim słowie. Nie chodzi o czepianie się drobiazgów, tylko naprawdę trudno się to czyta. Jeśli należysz do osób, które mają problemy z poprawną pisownią to po prostu zainstaluj słownik dedykowany do Twojej przeglądarki — podkreśli Ci na czerwono błędnie napisane słowa. W tym poście (i większości innych) podkreślony byłby pewnie co drugi wyraz, z "j u s z" na czele.

Ostrzeżenie wygaśnie automatycznie za tydzień.
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

wilhelm

Cytat: NeroN w 23.05.2012, 15:38Tylko Nie we wszystko się da wepchać w Fordzie - są niektóre hydrauliczne poduszki i nie zrobi się tego

Akurat ta fordowska poduszka jest zwykła (gumowo - metalowa) i ma dużo (aż za dużo) wolnego miejsca - pewnie dlatego jest taka miękka i przez to strasznie rzuca silnikiem przy zmianie biegu oraz dodaniu/odjeciu gazu na niższych biegach.

tu porównanie, od lewej: poliftowa, przedliftowa i vibratechnics

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



a tak poglądowo wygląda wypełniona klejem lub jakimś twardszym poliuretanem

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




« Dodane: 23.05.2012, 18:13 »

Cytat: carlosc w 23.05.2012, 17:01
wilhelm a jakiemiales objawy bo ja wlasnie mam objawy ze jak ruszam delikatnie jedynka,dwojka, trojka to buda trzepie na maxa;/ pozniej JUŻ nie...ciekaw jestem czy to wina przegubow czypoduchy silnika;/?

Dokładnie takie miałem objawy, teraz jest duuuużo lepiej :D

Będziesz jutro na 3 stawach?

carlosc

23.05.2012, 23:49 #102 Ostatnia edycja: 24.05.2012, 17:22 by carlosc
mam do pracy na 14...wiec po 22 bym byl a ty bedziesz?:-)

« Dodane: 23.05.2012, 23:53 »

bo chcialbym zebys sie przejechal ze mna i zobaczyl czy miales tak samo;-p

« Dodane: 24.05.2012, 17:22 »

Ha ha ha ha Tomasz nie spinaj sie tak:-) szybko pisze i to moze dlatego!!! Sory ale nie mam problemu z interpunkcja! Pozdrawiam:-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

wilhelm

Po wywaleniu kata foka wypluła na hamowni 235 koni i 360 nm :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Dobry, tylko czemu na zielonej krzywej momentu taki dołek przy 2500 obr?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps