Sprężyny Eibach? może jakieś inne?

matosu, 13.02.2012, 21:30 « poprzedni - następny »

matosu

Hejka,

mam zamiar obniżyć delikatnie swojego mondeusza tylko z tego co wiem ten kit który jest na ford sklepie Eibacha nie jest przewidziany do diesli (taką informację uzyskałem w hurtowni).

Czy jeździcie na takowych w mondku 2.0 tdci ? Możecie polecić jakieś inne i w miarę nie drogie?
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

T

Napisz do Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl i dobierz po VIN.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: matosu w 13.02.2012, 21:30
Hejka,

mam zamiar obniżyć delikatnie swojego mondeusza tylko z tego co wiem ten kit który jest na ford sklepie Eibacha nie jest przewidziany do diesli (taką informację uzyskałem w hurtowni).

Czy jeździcie na takowych w mondku 2.0 tdci? Możecie polecić jakieś inne i w miarę nie drogie?

Ja do diesla zamawiałem w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl i nie było problemów.

matosu

wilhelm i jak Ci to się sprawdza ? Zęby nie bolą ?:P
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

Ry2y

Cytat: matosu w 14.02.2012, 20:23
wilhelm i jak Ci to się sprawdza? Zęby nie bolą?:P
Na wiosnę jak założę 18" zapraszam na przejażdżkę :) Wg mnie nie ma jakiejś tragedii. Wręcz jeszcze bym jakoś zmniejszył przechyły na boki.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

wilhelm

Cytat: matosu w 14.02.2012, 20:23
wilhelm i jak Ci to się sprawdza? Zęby nie bolą?:P

Jest w sam raz :)

T

Cytat: matosu w 14.02.2012, 20:23Zęby nie bolą?
To nie są jakieś ekstremalne sprężyny, aczkolwiek niektórzy pasażerowie pytają "co tak twardo?". :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

A jak z miejskim 'offroadowaniem' na tych Eibachach w MDO?

Niby biorąc pod uwagę obniżenie ST fabryczne to opadnie tylko jakieś 2cm jeszcze...

Bo myślę czy mojego nie posadzić... U siebie już mam kombinacje z niektórymi progami zwalniającymi, krawężnikami (pod pracą na 30 miejsc są dwa gdzie podjade zderzakiem bez przytarcia ;D)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

matosu

Namówiliście mnie :) na wiosnę zakładam sprężyny
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

kondzio

Jak powinny być zamontowane tylne sprężyny Eibach? Napisami tak jak do czytania czy odwrotnie?
kondzio
Mondeo 2003r.  2.0 TDCI 130 KM
Leon I 1.9tdi ASV

linkgrabber

u mnie z tyły napisy są odwrotnie a z przodu normalnie, inaczej nie dało założyc więc to chyba zależy od nich jak im sie nadrukuje ;)

carlosc

ja mam eibachy i jest super polecam:-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/