Sprzedam zderzak przedni Mondeo ST220

sabak23, 27.02.2012, 20:02 « poprzedni - następny »

sabak23

Mam do sprzedania przedni zderzak kompletny w srebrnym kolorze do ST220. Niestety lekko pęknięty na dole z lewej strony pod wgłębieniem na halogen (ogólnie raczej do malowania). Jeżeli chodzi o pęknięcie to wiem gdzie można tanio coś takiego naprawić - w okolicach Warszawy przynajmniej. Jeden z halogenów ma naprawiany uchwyt, ale wszystko się trzyma jak trzeba. Poniżej zdjęcie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




T

Brakuje ceny (regulamin).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sabak23

Sorki za przeoczenie, cena kompletnego zderzaka to 1000zł.

sabak23

Dla forumowiczów cenę możemy oczywiście negocjować :)

Cinkciarz

kolego za 1000zł sprzedajesz pęknięty zderzak ??? Odważny jesteś ja za darmo swój TYLNY  mogę Ci dorzucić też uszkodzony bo nikt go nie kupi za żadne pieniądze
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

sly100jak

jakby nie był pęknięty, miał zaślepkę na hak to za 750 bym się zastanowił ;)

sabak23

Coś marudzicie koledzy :), to pęknięcie (PUR) można naprawić za 40-50zł, wiem bo się dowiadywałem, a zaślepka pewnie w podobnej cenie. Aktualnie na allegro za 750 zł można kupić naprawiany zderzak z kratką, ale bez halogenów i ramek, a za 1100zł jest nie pęknięty i też tylko z kratką (obydwa bez zaślepek). Owszem zawsze można czekać na okazję.

Cytat: Cinkciarz w 04.03.2012, 23:55kolego za 1000zł sprzedajesz pęknięty zderzak? Odważny jesteś ja za darmo swój TYLNY mogę Ci dorzucić też uszkodzony bo nikt go nie kupi za żadne pieniądze

Swoją drogą jak masz tylny za darmo to może jeszcze raz przemyślę temat zmian stylistycznych w moim Mondku :). Pozdr

T

Cytat: sabak23 w 05.03.2012, 16:29to pęknięcie (PUR) można naprawić za 40-50zł
Daj namiary gdzie. ;) Jeśli rzeczywiście to takie grosze, to opłaca Ci się naprawić i sprzedać naprawiony, jednak moje doświadczenia w tym temacie są zupełnie inne. Nikt nie chciał się w ogóle brać za PUR, a ostatecznie stanęło na 150 zł.

Cytat: sabak23 w 05.03.2012, 16:29zaślepka pewnie w podobnej cenie.
Raczej bliżej 100. ;)

Cytat: sabak23 w 05.03.2012, 16:29Aktualnie na allegro za 750 zł można kupić naprawiany zderzak z kratką, ale bez halogenów i ramek, a za 1100zł jest nie pęknięty i też tylko z kratką (obydwa bez zaślepek).
Wiesz... na Allegro są różne rzeczy w różnych cenach, ale to są ceny, które ktoś sobie zażyczył, a nie transakcyjne. Zwykle te rzeczy wiszą potem miesiącami, bo nikt ich nie kupuje. Większość osób zakładających pakiety ST czy RS nie kupiło niczego w cenach zbliżonych do tych co widać na Allegro, tylko znacznie taniej.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: sabak23 w 05.03.2012, 16:29


Swoją drogą jak masz tylny za darmo to może jeszcze raz przemyślę temat zmian stylistycznych w moim Mondku :). Pozdr

moj tylny zderzak ma urwane zaczepy i był za 100zł wystawiony i niekt nie kupił. póki co w garażu zawadza
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

sly100jak

w cenach zbliżonych do tych co widać na Allegro, tylko znacznie taniej.
[/quote]
Cytat: Tomasz w 05.03.2012, 16:38sabak23:
to pęknięcie (PUR) można naprawić za 40-50zł
Daj namiary gdzie. Wink Jeśli rzeczywiście to takie grosze, to opłaca Ci się naprawić i sprzedać naprawiony, jednak moje doświadczenia w tym temacie są zupełnie inne. Nikt nie chciał się w ogóle brać za PUR, a ostatecznie stanęło na 150 zł.

100-200zł we Wroc

Cytat: Tomasz w 05.03.2012, 16:38sabak23:
zaślepka pewnie w podobnej cenie.
Raczej bliżej 100. Wink

i jak dostaniesz, a ciężko jest


Cytat: Tomasz w 05.03.2012, 16:38Wiesz... na Allegro są różne rzeczy w różnych cenach, ale to są ceny, które ktoś sobie zażyczył, a nie transakcyjne. Zwykle te rzeczy wiszą potem miesiącami, bo nikt ich nie kupuje. Większość osób zakładających pakiety ST czy RS nie kupiło niczego w cenach zbliżonych do tych co widać na Allegro, tylko znacznie taniej.

cierpliwość jest wskazana

T

Cytat: Cinkciarz w 05.03.2012, 16:53moj tylny zderzak ma urwane zaczepy i był za 100zł wystawiony i niekt nie kupił. póki co w garażu zawadza
Już nie przesadzajmy z tymi porównaniami. Twój, ten który zgubiłeś podczas jazdy, jest połamany i nie ma zaczepów. Nie dziwię się, że nikt go nie chciał. :)

Ten się nadaje do naprawy, jest prawie kompletny, tylko po prostu trochę za drogi.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sabak23

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.zumi.pl/1517981,Auto_Tak,Rembelszczyzna,firma.html - korzystałem już z drobnych napraw i na razie jestem zadowolony. Pan powiedział, że ten Fordowski PUR jest jeszcze w stanie naprawić i taką cenę mi zaproponował, a powiedziałem, że mam pękniecie pod halogenem 10 centymetrowe.
Poza tym Panowie z ceną można jeszcze zejść,  chociażby na naprawę (w Waszych okolicach oczywiście :) )

« Dodane: 05.03.2012, 19:10 »

Zaślepka zderzaka przedniego Mondeo ST 1132709 FORD - 59,90 nowa do malowania - sklep internetowy Forda, a na allegro fakt, pewnie ciężko trafić w dobrej cenie.

sabak23

Nieaktualne