[Mondeo] ST200 tłumiki końcowe.

caqerr, 28.02.2012, 14:58 « poprzedni - następny »

caqerr

Siema,
Mam taki problem rozsypały mi się tłumiki końcowe w moim ST200 kombi. Teraz mam pytanko możecie polecić jakieś w sensownej cenie ;)?

« Dodane: 28.02.2012, 15:26 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://new.ulter.com.pl/offer/assembled/alu/25/nm-342 takie coś by się nadało czy nie ? Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o te sprawy:)

T

Cytat: caqerr w 28.02.2012, 14:58Mam taki problem rozsypały mi się tłumiki końcowe w moim ST200 kombi. Teraz mam pytanko możecie polecić jakieś w sensownej cenie ;)?
Prawy z mk2 2,5 V6, lewy z mk2 2,0. :) Najprawdopodobniej są identyczne jak te co masz, a w każdym razie pasują. Używane w dobrym stanie kupisz za grosze (50-100 zł za sztukę).

A jak chcesz lepsze, to może Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ProEx? Dwa tłumiki będą tam kosztowały jakieś 400-500 zł.

Cytat: caqerr w 28.02.2012, 14:58Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://new.ulter.com.pl/offer/assembled/alu/25/nm-342 takie coś by się nadało czy nie? Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o te sprawy:)
To jakaś dziwna konstrukcja, ja bym tego nie brał.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Hmmm niestety chwilowo lekki dołek finansowy posiadam ale myślę,że ok 400zł mógłbym na to przeznaczyć.
Muszę dokładnie zajrzeć pod autko bo nie wiem czy poprzedni właściciel zmienił cały wydech czy tylko tłumiki końcowe.
A ten proex jakiś fajny ? U siebie posiadasz takie? I powiedzmy za ok 350zł nowych nie da się kupić ? Bo mam hamownie za tydzień i chciałbym odhamować dziada ale z przytkanym wydechem nie ma sensu...:D

wilhelm

A Ty na pewno masz seryjny wydech? Bo wydawało mi się że tłumiki masz jakieś sportowe, więc może resztę układu też masz inaczej poprowadzoną? :)

caqerr

Jutro wejdę pod niego i zrobię jakieś fotki...bo też mi się wydaje ,że nie jest to seria...
tłumiki końcowe na pewno...:)

T

Cytat: caqerr w 28.02.2012, 17:15Muszę dokładnie zajrzeć pod autko bo nie wiem czy poprzedni właściciel zmienił cały wydech czy tylko tłumiki końcowe.
To od tego zacznij. ;)

Cytat: caqerr w 28.02.2012, 17:15A ten proex jakiś fajny? U siebie posiadasz takie?
Tak, mam takie, ale jeszcze nie zamontowałem. Zrobione bardzo porządnie. Co do cen, to pogadaj z gościem, moje kosztowały 500 zł (dwa), ale to był indywidualny projekt, więc coś prostszego pewnie będzie tańsze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Jutro zajrzę pod padake i zobaczę co skrywa pod zadkiem :D
No i napiszę potem do nich niech zrobią mi wycenę jakąś ;)

Racuch

No dobra, a prawy z mk2 2,5 V6, lewy z mk2 2,0 pasuje do st200 sedana? Mam oba końcowe do wymiany i zależy mi żeby po wymianie dźwięk wydechu się za bardzo nie zmienił, a cena oryginałów poraża niestety  :E

T

Pewnie pasują, ale do sedana szukaj od sedana lub liftbacka, w mk3 lewy w kombi jest inny, więc w mk2 być może też. No i pamiętaj, że będziesz musiał dospawać końcówki z ST200.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Powiedz mi jednak będę robił budżetowo ,bo nie jestem pewien jak długo ten samochód będę miał.
Mam do roboty parę rzeczy między innymi uszczelkę pod kolektorem wydechowym - mam przedmuch w komorze silnika:|... i czy mocno moc będzie ograniczana przez ten zestaw tłumików co podałeś ( lewy z 2,5v6 a prawy od 2.0) ?
Jeśli miałbym pewność ,że ten samochód trochę u mnie pojeździ to bym wstawił proexa ale raczej będę zmieniał samochód więc szkoda mi w niego inwestować większe pieniądze ;)

T

Cytat: caqerr w 16.05.2012, 12:26czy mocno moc będzie ograniczana przez ten zestaw tłumików co podałeś ( lewy z 2,5v6 a prawy od 2.0)?
Nie powinna być w ogóle ograniczana bo są to prawdopodobnie identyczne tłumiki jak seryjne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

To muszą być tłumiki z mk2 ? Podejdą z mk3 :) ?