Opony letnie Goodyear 205/55/R16 - komplet, okazja

T, 18.03.2012, 19:10 « poprzedni - następny »

T

Mam do sprzedania komplet (4) opon Goodyear Hydragrip w rozmiarze 205/55/R16. Opony pochodzą z mojego auta, sprzedaję, bo założyłem hamulce z Focusa ST i okazało się, że stare felgi 16" na nie nie wchodzą. Kupiłem felgi 18" z oponami, więc 16" nie potrzebuje. Inaczej dalej bym jeździł na Goodyearach, bo uważam je za bardzo dobre gumy, szczególnie na mokrym. Jako używane sprawują się na mokrym lepiej niż wiele nowych. Kolejną zaletą jest fajny wygląd na feldze — mają dość "pionowe" ścianki, nie wyglądają tak "balonowato" jak wiele opon w tym rozmiarze. Opony są w bardzo dobrym stanie, przebieg tylko kilkanaście tys. km, całkowita wysokość bieżnika jeszcze ok. 6 mm (dwie z nich mają chyba nawet trochę więcej). Opony niezniszczone, nie używane w żadnych zlotowych "próbach sprawnościowych" itp.

Zdjęcia:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Cena za komplet to tylko 419 zł (nowe kosztowały prawie 400 zł, ale za sztukę)
Odbiór osobisty w Warszawie (Mokotów).

Naprawdę polecam! To nie jest oferta w stylu "wg. mnie zużyte, więc próbuję komuś wcisnąć", ani też nie jest to komplet z auta powypadkowego jak wiele ofert z Allegro. Powód sprzedaży, to jak wspomniałem, przejście na 18" koła wymuszone montażem większych hamulców.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Sprzedane
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club