Okrągłe dzienne do bixenonów

Ry2y, 29.03.2012, 00:59 « poprzedni - następny »

wilhelm

Cytat: Essio w 07.04.2012, 00:27Wiem... wiem... zakleić czujnik zmierzchu...

Najtaniej i najprościej ;)

Tu jest fajna instrukcja wg. której robiłem u siebie:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/19931-Automatyczne-%C5%9Bwiat%C5%82a-w-modelach-z-czujnikiem-deszczu?p=451822&viewfull=1#post451822

NeroN

A ja dalej rozważam wypierd... tych zupełnie nie praktycznych - ale jak ładnych halogenów z STka i wsadzenie tam diodexów rodem z nowych Suzuki Swift i tam zrobinie dziennnych... Albo nawet wsadzenie jakichś żarówek diodowych w seryjne halogeny... :D
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Cytat: NeroN w 08.04.2012, 00:47
tych zupełnie nie praktycznych
Dla mnie wystarczające, dobrze doświetlają drogę.

Cytat: NeroN w 08.04.2012, 00:47
ale jak ładnych halogenów z STka
Dlatego nie zamierzam nic usuwać, to profanacja. :)

Dla mnie ta opcja jest najlepsza ale trzeba czasu i chęci.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/wiat_do_jazdy-t73021p6.html?t=73021&highlight=%EF%BF%BDwiat%EF%BF%BDa+jazdy+dziennej&page=6 (post 56 i 57)

Wcześniej nie zwracałem tak uwagi, teraz częściej i nie raz już widziałem jak w halogenach jeżdżą. Efekt wizualny fajny, natomiast jak widzę diody włożone na bokach grilla to mnie trzepie. :)
Oberslejzen!

T

Cytat: Essio w 08.04.2012, 10:00Dla mnie wystarczające, dobrze doświetlają drogę.
To oznacza tylko jedno -- powinieneś zregenerować xenony. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

Cytat: Tomasz w 08.04.2012, 11:23
To oznacza tylko jedno — powinieneś zregenerować xenony. ;)
Wszystko jest nowe, żarniki i lampy. No nie mów, że nie ma różnicy jak załączysz halogeny. Poboczne bardziej widoczne.
Być może musisz wyczyścić halogeny. ;)
Myślę, że jak założę ten regulator będzie git. :)
Oberslejzen!

NeroN

Chyba mamy jakieś inne halogeny ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]