Okrągłe dzienne do bixenonów

Ry2y, 29.03.2012, 00:59 « poprzedni - następny »

Ry2y

Zaglądałem na allegro, majstrując bixenon, zostaje mi wolne miejsce na światła dzienne. Prawie wszystkie światełka okrągłe które można by jakoś wrzucić do byłych długich, wyglądają jak chińskie zabawki. Są też hella takie jak Oktan ma, ale one kosztują fortunę. Ktoś wie jakie można by zanabyć żeby nie były badziewne, i spełniały dobrze swoja funkcję, w miarę zgodnie z prawem?
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Essio

Ty chcesz w innym miejscu, ja się zastanawiam nad takim czymś, tani sposób: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i2236110678.html
link do kolesia z forum forda co ma założone:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/wiat_do_jazdy-t73021p4.html?t=73021&highlight=%EF%BF%BDwiat%EF%BF%BDa+jazdy+dziennej&page=4 (post 32)

Drożej ale i konkretnie, super wykonanie:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/wiat_do_jazdy-t73021p6.html?t=73021&highlight=%EF%BF%BDwiat%EF%BF%BDa+jazdy+dziennej&page=6 (post 56 i 57)
Oberslejzen!

Ry2y

To jest dobry pomysl z tym ograniczeniem mocy długich. Znalazłem takie urządzenie:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.cubeelectronics.com/ster.php
Pasuje do tego + kilka funkcji ekstra.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Essio

Też dobry pomysł.
Oberslejzen!

T

Cytat: Ry2y w 29.03.2012, 14:56To jest dobry pomysl z tym ograniczeniem mocy długich.
Możesz jeszcze dodatkowo zamontować w długich LED-owe H1. Z tym, że one świecą zwykle dużo słabiej od oryginałów, więc moc trzeba by ograniczyć odpowiednio mniej...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

Ja być może skuszę się na regulator świateł dziennych SD-2. Nie szkodzi a jak zapomnę załączyć światła to "coś" tam będzie świeciło. :)
Oberslejzen!

wilhelm

Ja tam wolę jak w lusterku widać xenon :D

A co do zapominania, to polecam zakleić czujnik zmierzchu. U siebie to zrobiłem i od tego czasu miałem spokój z zapalaniem.

Essio

Cytat: wilhelm w 29.03.2012, 19:28
Ja tam wolę jak w lusterku widać xenon :D
To bez dwóch zdań. :]
Jednak wszystko z czasem się psuje, szkoda moich nowych lamp i żarników. :)
Oberslejzen!

T

Cytat: Essio w 29.03.2012, 19:42Jednak wszystko z czasem się psuje, szkoda moich nowych lamp i żarników.
Zamierzasz tym autem zrobić 200 czy chociaż 100 tys. km, że ma to jakieś większe znaczenie? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

I wszystko jasne. ;)
Xenony mam pierwszy raz, szkoda takich pięknych oczek. :)
Oberslejzen!

NeroN

Też wolę xeny, ale mnie osobiście drażni ciemne Denso w dzień na włączonych światłach... trzeba rozjaśnić... a potem na noc ściemniać... Jak to rozwiązać :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Chyba tylko za pomocą dziennych... :/

Essio

Kupiłem regulator na przeciwmgiełki SD-2, jak już zamontuję pstryknę zdjęcie. Kupiłem ponieważ zapominał załączać światła, rzadko się to zdarza ale jednak. Do innych marek bez problemu było dostępne automatyczne włączenia świateł (wersja skandynawska). Wiem... wiem... zakleić czujnik zmierzchu... :)
Oberslejzen!

weksla

będziesz Essio zmniejszał moc palenia się długich?
Bo ja mam na 40% niby fabrycznie i wg. mnie jest za ostro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Zamierzam dać 40%, które jest minimum. Mówisz za ostro, hm... Wiesz, ja to będę mieć w przypadku zapomnienia lub krótkich przejazdów (lub do czasu spotkania milicyjów).
Oberslejzen!