[Mondeo] Lampka oświetlenia kabiny i podświetlenie nóg

walus90, 17.04.2012, 16:21 « poprzedni - następny »

walus90

Panowie mam problem z lampka i podświetleniem nóg otóż kiedy mam ustawione na wyłączenie po zamknięciu drzwi lampki świecą cały czas nawet jak zamknę samochód to i oświetlenie kabiny i podświetlenie nóg cały czas świecą gdzie może tkwić problem???
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D


walus90

dokładnie cały czas się świeci
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

NeroN

A przełącznikiem w suficie ?

« Dodane: 25.05.2012, 20:26 »

Ford ma coś takeigo że po 30(czy iluś tam) min po zamknięciu auta odcina prąd w całym aucie - to tak żebyś się ie martwił o akku ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Mój tak nie ma. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hirotaro

witam, a odnośnie podświetlenia nóg jutro zabieram się do dołożenia z tyłu, czy wymienić bezpiecznik na większy?

NeroN

Nie wyłącza prądu ? Dziwne... I w Foce tak mam i w MDO. CO jest trochę irytujące jak siedzisz dłużej i Ci lampke gasi GEM ;)

Moim zdaniem nie ma potzreby wymiany na mocniejszy, ale możesz podbić o 5A bezpiecznik.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

walus90

to może mam coś z czujnikiem od otwartych drzwi żebym wiedział chociaż gdzie się on znajduje?
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

NeroN

W zamku.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: NeroN w 26.05.2012, 09:34Nie wyłącza prądu? Dziwne... I w Foce tak mam i w MDO. CO jest trochę irytujące jak siedzisz dłużej i Ci lampke gasi GEM
Miałem tak kilka razy kiedy siedziałem w aucie, czekałem i coś sobie czekałem. Ale jak zapomniałem wyłączyć, zamknąłem auto i poszedłem, to witałem się z zapaloną lampką nawet po kilku godzinach. Magia czy np. jakiś dziwny wpływ alarmu? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

u mnie wyłącza i po dłuzszym postoju w środku nie włącze lampką światła ponownie tylko musze przekrecic kluczyk i cofnac, wtedy znowu sie świeci ileś tam czasu