[Mondeo] Fala i ST200 z północy

fala, 16.05.2012, 17:12 « poprzedni - następny »

T

Możesz tą zwężkę zrobić na katalizatorze, tylko kup okrągły, wtedy po prostu ścinasz stożek na odpowiednią średnicę i już. Tylko pamiętaj, żeby katalizator dać tam gdzie jest seryjnie, czyli nie zaraz za y-pipe tylko kawałek dalej (w serii najpierw jest jeszcze długi łącznik elastyczny).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fala

Dźwięk wewnątrz samochodu na dzisiaj kręcony zabytkowym telefonem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Wpv3PD9Fsss

T

Brzmi fajnie, tylko basu strasznie dużo. Mój brzmi jednak inaczej. W jakiej wersji masz tłumiki końcowe?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fala

urządzenie telefonopodobne podbiło basy, w rl jest o połowę mniej... mam kurde aparat co ucina bass i telefon c podbija -.- i weź tu cokolwiek nagraj zgodnego z rzeczywistością...


końcowe mam na rurach 45mm, ypipe między wahaczami, przelotowe z kranikami na wylocie

T

Ja mam końcowe 50 mm z tym jego patentem w środku.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm


fala

Cytat: wilhelm w 06.06.2012, 21:12Na żywo bardziej pierdzi

na zewnątrz bardziej pierdzi :D

a to ja dzisiaj gdy po 3 tygodniach przerwy znowu przejechałem się STejkiem

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





wilhelm

W środku dźwięk jest nawet niezły :)

« Dodane: 06.06.2012, 22:05 »

Cytat: fala w 06.06.2012, 22:15a to ja dzisiaj gdy po 3 tygodniach przerwy znowu przejechałem się STejkiem

To pewnie pozapierdalałeś   :evil:

fala

Takietam... z nudów musiałem coś pokręcić przy samochodzie :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

IMRC popsułeś? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fala

czynności serwisowo-naprawcze polegające na organoleptycznej kontroli stanu styków i nasmarowaniu porzadną pastą tranzystora ;)

T

Masz zdrowie... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fala

11.06.2012, 11:23 #27 Ostatnia edycja: 11.06.2012, 15:20 by fala
cały czas upieram się, żeby wrócić do 100% wolnej odmy... jednak problemem jest smród z filterka na catch tanku umieszczonym przy zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodzącego

i najgorsze jest to, że nie mam żadnego pomysłu gdzie go przenieść żeby an postoju nie waliło w kabinie.. może macie jakieś pomysły? :(

se pojeździłem, na obecnym setupie 0-100 czasy 7.9-8.2s, mniej nie dałem rady

caqerr

dziwne, okolice 8-8.2 mój wykręca. Poniżej 8 nie dało się zjeść:D

« Dodane: 11.06.2012, 17:30 »


T

Cytat: fala w 11.06.2012, 11:23i najgorsze jest to, że nie mam żadnego pomysłu gdzie go przenieść żeby an postoju nie waliło w kabinie.. może macie jakieś pomysły?
Może wyprowadź od wylotu przewód gdzieś pod auto? Aczkolwiek u mnie ze smrodem z catch tanka umieszczonego koło zbiornika płynu do spryskiwania szyb nie ma żadnego problemu i nie jest to kwestia przyzwyczajenia, bo smród spalin z wydechu bez katalizatorów bardzo mi przeszkadza, a niektórzy jeżdżą takimi autami i są zadowoleni. ;)

Cytat: fala w 11.06.2012, 11:23se pojeździłem, na obecnym setupie 0-100 czasy 7.9-8.2s, mniej nie dałem rady
Przy takiej mocy powinno być lepiej, może technika wymaga jeszcze dopracowania? Albo opony lub amortyzatory wymiany? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club