[Mondeo] Kiedy w oryginale zaświecają się podświetlane lusterka zewnętrzne w mk3?

weksla, 03.06.2012, 20:01 « poprzedni - następny »

weksla

Hej.
Jak w temacie, czy podświetlenie które jest pod spodem lusterka zewnętrznego zapala się dopiero gdy otworzymy drzwi, czy wtedy jak otworzymy auto razem z podświetleniem wnętrza?
Oczywiście pytam jak jest to w wersji fabrycznej.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Zapala się jak otworzysz auto pilotem, albo po zgaszeniu silnika otworzysz drzwi (na odpalonym chyba też się zapali ale nie dam sobie uciąć ręki).

weksla

Czyli mam rozumieć że zapalają się obie lampki wtedy jak otworzysz drzwi pilotem, a nie tylko wtedy jak otworzysz drzwi. Cholera tak miałem do tej pory zrobione, a teraz zrobiłem że zapala się wtedy jak otwieram drzwi. Chyba gorzej, ale już nie będę zmieniał.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

No gorzej, bo ta lampa jest po to żeby oświetlić okolice auta. Co Ci po niej jak zaświeci się dopiero jak dojdziesz do auta...

weksla

Właśnie, trudno, może mi się jeszcze kiedyś będzie chciało przełożyć:D, tymczasem teraz na pewno nie. Dość mam tego czarnego lepiszcza uwierz.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Świeci dokładnie wtedy kiedy lampka wnętrza (poza tym jak ją manualnie włączysz) i skarpetek.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

pietia25

Dokładnie - świeci się razem z lampką wnętrza oraz podświetleniem nóg.