BiXenon - soczewki - zamówienie FX-Rów 3.0 - ktoś chętny ?

NeroN, 06.09.2012, 19:47 « poprzedni - następny »

NeroN

Elo,

bo będę zamawiał do siebie BiXeny FX-R w wersji 3.0.

Najlkepsze soczewy jakie są aktualnie do BiXena.

Mam Helli aktualnie założone BiXeny ale to lipa troche jest.

Pisze się ktoś ?

Cena oscyluje aktualnie między 108-140 dolców za komplet bez osłon + wysyłka.

Pzdr
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

za sztuke czy za komplet?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Weksla, czytaj ze zrozumieniem :D

Neron, tam na stronie piszą że soczewy można kupić w wersji LHD - USA i RHD - UK. Czy czasem w USA nie mają innego odcięcia światła niż u nas?

NeroN

W zwykłych światłach mają na płasko, u nas wyżej po prawej,w UK po lewej.

Ale z foto widać że dźwiga się ku prawej, ale czy to dokładnie tak... Hmm.. o tym nie pomyślałem...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.theretrofitsource.com/product_info.php?products_id=101

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=e8YLixBAg5I&feature=related

Chyba faktycznie mają inaczej odcięcie...

Ale podejrzewam że jest to kwestia przypiłowania tej śmisznej przesłonki. W helli to W OGÓLE LHD/RHD robi się w 3 sek przesuwając dźwignią blaszki.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

linkgrabber

jakie masz soczewki, że lipa mówisz?

Na alledrogo widzialem nowe soczewki europejskie z audi Q7

NeroN

Hella E55, czyli Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.m.in. Q7. Może i nie lipa, ale te soczewki ponoć nowe nawet nadają sie odrazu do regeneracji, zmatowiały odbłyśnik, matowiejąca sowczewka. Valeo to ponoć W OGÓLE kupa na Max.

Więc jak mam inwestować to już porządnie.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

Cytat: wilhelm w 06.09.2012, 23:07
Weksla, czytaj ze zrozumieniem :D

Komplet można też rozumieć że na jedna lampę.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

krzychur1

NeroN a odchodząc trochę od tematu nie masz problemu z regulacją świateł obecnie? Bo u mnie z tego co wyczytałem taka sama soczewka siedzi obecnie tzn hella od q7 i jakos nie moge wyregulować tych świateł bo jak dla mnie to świecą na zbyt małą odległość

wilhelm

Kiedy chcesz je zamawiać?

NeroN

No nie wiem, nie pali mi się jakoś, BiXeny mi świecą :)

Trochę mnie martwi to USA załamanie światła i myślę jeszcze nad zregenerowaniem tego co mam i jak to nie zda egzaminu to wtedy zamówienie.

Poza tym czytałem że bardzo wyraźna linia odcięcia ma tę wadę że nie widać nic za nią, zero rozproszenia światła etc. więc znaki, coś powyżej lini bądź dalej jest niemal niewidoczne...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]