Focus ST 225/06r/by Jeżu

Jeżu, 03.10.2012, 10:53 « poprzedni - następny »

Jeżu

Słuchaj z tego co mi wiadomo to nie jest focus Gonery, Kupiony był od bardzo znanego w Łodzi zarobionego kolo, w dokumentach on był od początku, pierwsza rejestracja 31.03.2006. A dyfuzor z tyłu sam podkleiłem czarną matową folią bo był porysowany. Co do led z tyłu to średnio mi się podobają, raczej chcę zachować oryginał. Z lampami z przodu na czarno nie bardzo wiem jak to zrobić, maluje się to czy jak??
Ale z drugiej strony jak to pewno jest malowane to z czasem wyblaknie czy coś.
Szyby pewno zrobię ale tylko tył nie zamierzam mieć ciągłych problemów z niebieskimi.

Kris1976

Cytat: Jeżu w 04.10.2012, 09:11Szyby pewno zrobię ale tylko tył nie zamierzam mieć ciągłych problemów z niebieskimi.
...i słusznie prawisz ! ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

...ale z kolei przyciemniony sam tył wygląda trochę wiejsko-tuningowo. Jeśli już, to można przyciemnić stopniowo. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

wiejsko to jest właśnie jak wszystkie czarne szyby są jak smoła a w środku w nocy kiepsko widać. Sam jeżdze z ciemnymi z tylu i wg mnie nie wygląda to źle, zreszta przy cofaniu w nocy jak ktoś nie potrafi po lsuterkach i patrzy przez tylną szybę to ma lipę więc jak to może być bezpieczne jeśli ktoś ma takie szyby przednie, wg mnie bardzo dobrze że niektorzy policjanci każą zrywac folię, chociaż jeden u mnie w miejscowosci sam policjant jeździ z ciiemnymi szybami, mondeo zresztą :D

wilhelm

Najlepiej jak są wszystko lekko/średnio przyciemnione, albo tak jak Tomasz mówi stopniowo ;)

« Dodane: 04.10.2012, 15:27 »

A co do samej foczki, to wygląda fajnie. jedynie ten pasek chromu w grillu mi nie pasuje :)

Jeżu

Co do felg to zamierzam tylko po zimie je odmalować na nowo, bo poprzedni właściciel trochu je poobcierał o krawężniki ale zostaną srebrne. Są ludzie co się im podobają czarne mi nic do tego każdy ma swój gust a o gustach się nie rozmawia. Ja tam zwolennik tradycyjnego wyglądu...

« Dodane: 04.10.2012, 16:28 »

Mam problem od jakiegoś czasu  tak mi się wydaje że chyba z czujnikiem płynu hamulcowego, ponieważ po zapaleniu samochodu jakiś czas później zaświeca mi się na desce mało płynu hamulcowego. Podpinany był pod kompa nie ma żadnych błędów więc raczej pewno będzie czujnik, a tu zonk bo nie da się go wymienić tylko całość czyli trzeba będzie kupić zbiorniczek wraz z czujnikiem na to wychodzi.
Płyn był wymieniony na nowy, bo czytałem ze jak jest stary to może mieć wodę w sobie i czujnik wariować.

carlosc

Chlopaki kazdemu sie cos innego podoba ja mam najasniejsza folia przyciemnione cale auto i jest super wieczorami nic nie widac w srodku w dzien widac ogolnie super od wew wyglada tak jakbys wogole folii nie mial:-) pozdro
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/