Focus ST 225/06r/by Jeżu

Jeżu, 03.10.2012, 10:53 « poprzedni - następny »

Jeżu

Witam wszystkich nabyłem swojego ST już 5 miesięcy temu, autko świetnie się sprawuje, kupiłem go od pierwszego właściciela w Polsce.
Ma przejechane 103 tys km.,rocznik 2006, Kupiony w salonie w Łodzi i tam ja odkupiłem od właściciela.
Wyposażenie dosyć standardowe jak na ST, Xenon, System bez kluczykowy, firanki w drzwiach tylnych, Alu 18 oryginał.  
Na razie seria nic nie przerabiana. A dalej czas pokaże...
Pozdrawiam, sorki za fotki w komisie, ale teraz pogoda kiepska a takowe tylko mam.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

DawPi

Tarnów - zapraszamy na spoty czwartkowe pod Plazą w Krakowie. ;)
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

przemas10m

gratuluje furki i czekamy az mocy zacznie byc "mało" i beda mody  :)
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Jeżu

pewno mody będą, ale dopiero po zimie, bo chce pojeździć spokojnie jeszcze hehehhe...

carlosc

Bardzo ladna foka:-D jak dla mnie ciemna szyba full i czarne fele kozak:-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

przemas10m

dokładnie :D i srodki lamp na czarno :)
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Mustang

no ładna sztuka;) szerokości i udanych modów :D

vtec

a to autko to przypadkiem nie jest syna właściciela salonu Forda w Łodzi - Gonery, które sprzedawali jakies 2 lata temu i ktoś mi je sprzątnął spod nosa? (sierpień 2010?) wychodziłoby na to ze jestes 3 właścicielem?
Jeśli to jest to auto to jezdziłem nim i to ono powiedziało mi jako pierwsze co kupie po ST220 :)
chyba ze się myle ....

MAG

ładne autko - ale w żadnym wypadku nie słuchaj się kolegów i nie rób felg na czarno - tylko popsujesz świetnie wyglądające auto  :love:


btw - ale przyciemnic szyby i zrobić czarne lapy z przodu to tez uważam, że wypadałoby zrobić  :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Cytat: MAG w 03.10.2012, 22:29btw - ale przyciemnic szyby i zrobić czarne lapy z przodu to tez uważam, że wypadałoby zrobić  Cheesy
fajny STek, drugi "cichociemny" razem z wersją czarną;)
lampy czarne przód aż się proszą ale co Wy z tym przyciemnianiem szyb ? tył tak ale na co przód/boki ? hę ?
czy w przedliftach dyfuzor (lub ta część zderzaka która nim jest ) był w kolorze czarnym czy w kolorze auta ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 04.10.2012, 00:46był w kolorze czarnym czy w kolorze auta?

W kolorze auta, ten wygląda na oklejony czarną matową folią.

Kris1976

....to samo bym z przodu zrobił ciągnąc folię poniżej dolnego grila
a i kółeczka kolego Jeżu zabezpiecz !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: carlosc w 03.10.2012, 11:33jak dla mnie ciemna szyba full i czarne
Ja bym tego nie robił, za to zrobiłbym black eyes, a z tyłu założył jakieś fajne LED-y. :) No i oczywiście emblemat "FOCUS" bym usunął...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 04.10.2012, 01:03a i kółeczka kolego Jeżu zabezpiecz!

przeczulony jesteś ;]

MAG

Cytat: Kris1976 w 03.10.2012, 23:46
lampy czarne przód aż się proszą ale co Wy z tym przyciemnianiem szyb? tył tak ale na co przód/boki? hę?...
Jak pisze o przyciemnieniu szyb, to mam na mysli tylko i wyłącznie tył - jestem przeciwnikiem zaciemniania przednich bocznych ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0