[Mondeo] MONDEO ST220

justforone3, 20.10.2012, 22:01 « poprzedni - następny »

justforone3

Witam

A to moja mała pociecha :) Brak jedynie tempomatu który przy mojej jeździe zapełniłby kierownicę :)
Oczywiście troszke przerobiony zderzak,halogeny,zawieszenie 35 mm wyższe [powód oczywiście felgi 225/35/19 ] jednostka Pioneer Avic + akustyka JBL, oświetlenie wnętrza + lampy + bagażnik + lusterka LED, xeno 12000K [efekt rewelacja] itp

Sorki za jakość zdjęć wkrótce wrzucę pełną galerię. Mi się podoba i to najważniejsze :) Jeśli komuś również to miło bedzie usłyszeć :o)


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://picasaweb.google.com/101516923464195908114/MondeoSt220?authkey=Gv1sRgCMCru-Kpjoyh5QE#5801483059206841186

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://picasaweb.google.com/101516923464195908114/MondeoSt220?authkey=Gv1sRgCMCru-Kpjoyh5QE#5801481959271013634

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://picasaweb.google.com/101516923464195908114/MondeoSt220?authkey=Gv1sRgCMCru-Kpjoyh5QE#5801482049943889906


weksla

Świetne auto, fele zajebiste, ale ja nie odważyłbym się:d Pokaz jak świeca te żarniki 12000K.
Zmień parapety bo Ci spuchły:D pozdro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

zawieszenie to chyba niższe a nie wyższe :P

A ze zderzakiem z przodu co sie stało?

justforone3

parapety już są tylko założyć :) a zderzak standard za blisko krawężnika i pękła listwa pod wlotem więc demontaż zderzaka obcięcie dolnej listwy wyrównanie pomalowanie nowa siatka z oczkiem 2 na 4 mm + stelaż przeróbka na nowe mocniejsze halogeny + oprawki chromowane (nie ma ich na tych zdjęciach ale będą na nowych) a co do zawieszenia to uwierzcie na słowo przy tych felgach + 5 osób to opony zdarte na rantach po kilku km a i tak chciałem go podnieść powód [krawężniki,progi itp] ten rozmiar felg poprostu wypełnia nadkola i taki efekt jakby był obniżony a w rzeczywistości jest jeszcze podniesiony :)

Essio

Wzór felg bardzo ładny, jednak wolę serię w st220. Profil opony to już hardcor.  :)
Oberslejzen!

T

Cytat: justforone3 w 20.10.2012, 22:01xeno 12000K [efekt rewelacja] itp
Proponowałbym raczej zregenerować reflektory (na zdjęciach widać, ze masz Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.m.in. pożółkłe ringi wokół soczewek), a najlepiej wymienić soczewki na bi-xenon. Wtedy nie będziesz musiał montować fioletowych palników żeby uzyskać podobny efekt wizualny, a światła będzie kilka razy tyle co teraz.

Cytat: justforone3 w 21.10.2012, 08:41a co do zawieszenia to uwierzcie na słowo przy tych felgach + 5 osób to opony zdarte na rantach po kilku km a i tak chciałem go podnieść powód [krawężniki,progi itp] ten rozmiar felg poprostu wypełnia nadkola i taki efekt jakby był obniżony a w rzeczywistości jest jeszcze podniesiony
Jeśli zdzierasz ranty opon o, jak sądzę, błotniki/nadkola to masz niestety za małe ET i pewnie dodatkowo dosyć zużyte amortyzatory. Nie wiem jak to auto podniosłeś aż o 35 mm (boję się pytać :D), ale to nie jest dobre rozwiązanie problemu... ;)

PS. Ogólnie ładne auto, tylko wywal te paskudne chromowane ramki tablic... No i załóż zaślepki progów. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

justforone3

Pożółkłe ringi ?? może to wina zdjęcia ale na żywo nie mam nic pożółkłego w reflektorze ,naprawdę są w świetnym stanie.
A podniesiony dzięki nowym sprężynom ... pracownik sklepu FORD w Czeladzi doradzał abym założył sprężyny z diesla ze to go ciut podniesie a napewno bedzie twardszy ale jakoś mnie nie przekonał , znajomy polecił firmę z Będzina która robi układy wydechowe oraz elementy zawieszenia w tym sprężyny i dobrali mi je ...  tzn. 3 komplet dopiero dał efekt 35mm.
A jak wspominałem upiększam autko na swój gust jak każdy z nas ... więc ramki zostają :) choćby miały nawiązywać do samych felg :]

weksla

a co to za żarniki te 12000K?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

justforone3

są to palniki Vertex D2S 12000K 35W

NeroN

O mamusiu...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

RSSSS

Koła bardzo fajne ale ta przeróbka przedniego zderzaka mi się nie podoba, wygląda jakbyś kawałek urwał na krawężniku.
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

weksla

I twierdzisz że żarniki za średnio 50pln dają dobre światło?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

justforone3

Tak bardzo dobrze widzę w każdą pogodę, kupiłem komplet na próbę po spaleniu jednego żarnika i mają już rok i jestem zadowolony więc po co mam zje zmieniać skoro są w porządku... jeśli się spalą to może kupie inne ale do tej pory wszystko jest ok więc nie mam do niech żadnych zastrzeżeń.

wilhelm

Trzeba zrobić jakiegoś spota na śląsku i porównany jak co świeci :)

caqerr

yyyy czwartek ? :D