[Mondeo] Spręzyny obniżające

linkgrabber, 02.11.2012, 16:48 « poprzedni - następny »

linkgrabber

Nie znam gościa ale cena dobra  :}

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-mondeo-st220-b4y-b5y-i2762429009.html

« Dodane: 02.11.2012, 17:57 »

w polecanych miało być, nie wiem jak to pomylilem, o.O

wilhelm


linkgrabber

po tych kolorkach wyglądaja na fabryczne a po zdjeciach z aukcji stoi niżej niz fabryczne ST takze sam nei wiem

NeroN

Seria springi, normalnie stoi tylko koło ma większe i się wydaje że jest niżej.

Opakowanie w którym są sprężyny jest opakowaniem z jakichś innych sprężyn także penwnie glebe zrobił i stare sprzedaje.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

olo

sa to podobno oryginalne z ST tylko moze tak wyglada bo jest na kolach 19" .Dziś dzwoniłem do gościa i kupiłem je .Jako ,że potrzebuję tylko przednie to tylne mogę opchnąć za jakieś grosze jak ktoś jest chętny

linkgrabber

ale wiesz, że beznyna i diesle mają inne sprężyny?

Jak ja założylem do swojego na tydzień sprężyny od benzyny 2.0 to siedział nisko jak na eibachu, St jest cieższe troch ewiec nei wiem jak to bedzie wygladac szczerze mówiąc

NeroN

Ale STek ma V6, więc masowo wychodzi podobnie do Diesla pewnie.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: olo w 03.11.2012, 11:24sa to podobno oryginalne z ST tylko moze tak wyglada bo jest na kolach 19".Dziś dzwoniłem do gościa i kupiłem je.Jako,że potrzebuję tylko przednie to tylne mogę opchnąć za jakieś grosze jak ktoś jest chętny
Z przodu będzie siedział niżej niż ST, a z tyłu tak jak do tej pory (bo rozumiem, że z tyłu zostawiasz co masz). Raczej średnio to się będzie prowadziło. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

olo

No to troche mnie zaniepokoiliście ,a pytałem w tym temacie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2917.msg25695.html#msg25695 to miało być to samo ,tylko 2 cm niżej .No cóż po założeniu zobaczę ,ale to dopiero na wiosnę.

P.S a jakie sprężyny mają TDCI w pakiecie fabrycznym ST  ?

linkgrabber

załóż wszsytki 4 i będzie lepiej, jakie sprężyny ma fabrycznie TDCI w dieslu i pakiecie ST sprawdze Ci za tydzien lub dwa, po VIN jest "zawieszenie sportowe" ale stoi wyżej niż mój na eibachu

T

Cytat: olo w 03.11.2012, 22:04No to troche mnie zaniepokoiliście,a pytałem w tym temacie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2917.msg25695.html#msg25695
No i Ci napisałem, żebyś samego przodu nie zmieniał. :)

« Dodane: 03.11.2012, 22:39 »

Cytat: linkgrabber w 03.11.2012, 22:06załóż wszsytki 4 i będzie lepiej
Ale on ma kombi, w kombi ST220 było zawsze nivo z tyłu, a te sprężyny nie pasują do zwykłych amortyzatorów.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

nie zwrócilem uwagi, że to kombi ;) A zawiechy kombi mondeo nawet na oczy nei widzialem :D Kolorki na sprezynach jednak moge sprawdzic jak trzeba, może sie okaże że to  samo

olo

Cytat: Tomasz w 03.11.2012, 22:38olo:
No to troche mnie zaniepokoiliście,a pytałem w tym temacie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2917.msg25695.html#msg25695
No i Ci napisałem, żebyś samego przodu nie zmieniał. Smiley

Tomasz,Ty mi pisałes w kwestii typowo prowadzenia sie auta,a nie wysokości


Cytat: linkgrabber w 03.11.2012, 22:51nie zwrócilem uwagi, że to kombi Wink A zawiechy kombi mondeo nawet na oczy nei widzialem Cheesy Kolorki na sprezynach jednak moge sprawdzic jak trzeba, może sie okaże że to  samo


Dzięki,więc czekam.Chyba że można sprawdzić to w Microcat bo takowy posiadam

linkgrabber

wyslalem VIN na PW to moze coś wygrzebiesz

NeroN

A masz porównianie do tych springów Eibacha a serii z ST220 albo H&R sprężyn - jaka różnica w twardości jest ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]