Moje Mondeo ST220 :) 3.0 v6

roki, 05.11.2012, 21:41 « poprzedni - następny »

NeroN

No właśnie drogi macie całkiem całkiem - 2 tyg temu przejeżdżałem do Wenecji i z powrotem przez Wideń :)

Tylko ta policja... ostatnio jechali za mną 20km, bo pyknąłem koło nich 160 na 80... i zanim zwolniłem do przepisowej...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

roki

Cytat: NeroN w 06.11.2012, 00:01
No właśnie drogi macie całkiem całkiem - 2 tyg temu przejeżdżałem do Wenecji i z powrotem przez Wideń :)

Tylko ta policja... ostatnio jechali za mną 20km, bo pyknąłem koło nich 160 na 80... i zanim zwolniłem do przepisowej...

Niestety tak jak w Niemczech i tu zakala jest policja ktora sie wiecznie czepia wszystkiego...:/ niestety...
roki

MAG

Super wygląda na tej glebie i przy dystansach.

O ile generalnie nie lubię czarnych felg, to tutaj o dziwo wyglądaja fajnie (być może również dystanse powodujące inne ustawienie kół na aucie też na to wpływają).

Jak dla mnie auto aż się prosi o 3 rzeczy:
1. BlackEyes
2. Dyfuzor tylnego zderzaka w czarny mat
3. listwa przedniego zderzaka (ta część pod wlotem powietrza) również w czarny mat
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

roki

Cytat: MAG w 07.11.2012, 10:26
Super wygląda na tej glebie i przy dystansach.

O ile generalnie nie lubię czarnych felg, to tutaj o dziwo wyglądaja fajnie (być może również dystanse powodujące inne ustawienie kół na aucie też na to wpływają).

Jak dla mnie auto aż się prosi o 3 rzeczy:
1. BlackEyes
2. Dyfuzor tylnego zderzaka w czarny mat
3. listwa przedniego zderzaka (ta część pod wlotem powietrza) również w czarny mat

Dyfuzor? A dokladniej mowiac co to jest? ;) o reszcie pomysle na wiosne :) bo jeszcze sporo doloze do autka ;) choc niebede przesadzal bo mimo to jest to stary samochod :/ i jak kazdy wie auto to skarbonka bez dna...;)

A z felami masz racje o dziwo pasuja idealnie...przez ta 11cm glebe i dystanse wizualnie prezentuje sie b.dobrze :)
8)
roki

MAG

Cytat: roki w 07.11.2012, 10:39
Dyfuzor? A dokladniej mowiac co to jest? ;) ...
Bardziej powinienem napisać "dyfuzor"

W tylnym zderzaku ST220 kombi jest fajne przetłoczenie idące wokół otworów na rury wydechowe i wokół tej czarnej ozdobnej "kratki" - jesli tę część zderzaka dasz na czarno, to powstanie (moim zdaniem oczywiście) bardzo fajny efekt takiego jakby dyfuzora - porównaj fotki Focusów ST to zrozumiesz o co mi chodzi - np vtec ma dyfuzor tylnego zderzaka na czarny połysk zrobiony
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm

Fajnie wygląda, czarne felgi zdecydowanie do niego pasują, a dzięki dystansom wypełniają nadkola tak jak powinny :) Te dystanse to przykręcane czy przelotowe?

Nagraj jakiś film z wydechem, najlepiej jak auto jedzie. Bo na pewno nieźle brzmi.

roki

07.11.2012, 16:40 #21 Ostatnia edycja: 07.11.2012, 19:47 by roki
Sproboje dzis cos nagrac...;) tylko bedzie widac podswietlenie zegarow itp bo juz ciemno jest :p i wrzuce na youtube...wrzuce w hd to powinno cos byc slychac...

A dystanse sa przykrecone do piasty na nakretkach...pozdrawiam

« Dodane: 07.11.2012, 18:59 »

Niestety dzis nieudalo mi sie filmiku nakrecic z REMUS -em...szumialo strasznie bo jest u nas dzis zajebisty wiatr i w kabinie byla masakra...ale nagralem cos takiego ;) :}

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 07.11.2012, 19:01 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. https://www.youtube.com/watch?v=gx_NzwFCVtc&feature=youtube_gdata_player
roki

roki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 25.11.2012, 22:36 »

Jesienna mini sesja ;)
roki

Essio

Na moim SGN2 zdjęcia wyglądają piękniej.
Widać u Was jesień też może być piękna.
Piękna to tylko jesień w Polsce.
Drugie zdjęcie rewelacjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, poczekaj jak tam wpadnę.

@update
Były dwa zdjęcia teraz jest tylko jedno zdjęcie. Gdzie jest autor?

Oberslejzen!

roki

Na moim SGN1 Rowniez kolorowo ;) no jesien nawet dosc ciepla i bez opadow ;) jak wpadniesz w grudniu obowiazkowa sesja naszych dwochST  :)
roki

Essio

Gdzie drugie zdjęcie, było piękne!
Posta modyfikowałeś! Wrzuć je było piękne!
Oberslejzen!

weksla

Piękna bryka:D
Kupiłeś ją w Austrii?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Tak a propos?
Chyba to on?! Mogę się mylić?
On, ona jest piękna. :)
Jest srebrna stawiam, że to ona kombiaczka.  :D

@update
wybaczcie, o jeden oktan za dużo, ale jest moc.  8)
Oberslejzen!

roki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 25.11.2012, 23:35 »

Cytat: weksla w 25.11.2012, 23:10
Piękna bryka:D
Kupiłeś ją w Austrii?

Tak w Austri...:D na wiosne prawdopodobnie bedzie do sprzedania....

« Dodane: 25.11.2012, 23:39 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

roki

Essio

25.11.2012, 23:39 #29 Ostatnia edycja: 26.11.2012, 10:53 by Essio
Pisz takie głupoty i Cię z forum wywalą. ;]
To nie jest to zdjęcie, choć piękne, ja mam ze screena! Zapodawaj!

Malinka zdjęcie...  :)
Oberslejzen!