Moje Mondeo ST220 :) 3.0 v6

roki, 05.11.2012, 21:41 « poprzedni - następny »

Kapi1983

ładne mondi. czarne szybki chociaż tył by się przydały
Kapi

roki

W kombi sa przyciemniane TYLNY e szyby oryginalnie  i z daleka wydaje sie jak by byly przyciemnione delikatnie folia ;)

« Dodane: 13.12.2012, 22:58 »

Wpadaj na spot 23.12 w niedziele pod Tesco o 14.00 :)
roki

caqerr

ale w chrzanowie ?
gdzie tam jest tesco :D ?

roki

W samym centrum chrzanowa popatrz na google maps lub na necie poszukaj ;) Tesco od lat stoi tam hehe...
roki

Kapi1983

Może  zaglądne. Bo w sumie nie byłem jeszcze na żadnym a z drugiej strony spotu bliżej już raczej nie będe miał :p
To  w takim razie muszę troche odpicować mondeusza ;)
Kapi

roki

Tylko sie nie spoznij ;) hehe....jak bedzie strasznaa zimaa nieoplaca sie picowac ;)
roki

Kapi1983

Taa, ale pare istotnych pierdółek rzucających się w oczy muszę zrobić.
A swoją drogą kolego trochę nie przemyślałeś miejsca spotu. Dzień przed świętami, w niedziele - pod Tesco. Ludzie będą się tratować o miejsce postojowe żeby zdążyć zrobić zakupy na ostatnią chwie.
Kapi

roki

Wsumie masz racje...jak masz propo to dawaj...miejsce mozna zmienic..mamy czas :) ja nuz od ponad 2 lat niemieszkam w Chrzanowie...

« Dodane: 13.12.2012, 23:59 »

Ja tez musze pare rzeczy zrobic ale na wiosne :) poprawki lakiernicze  i maly serwis np.wymiana 4 amortyzatorow ;)
roki

Kapi1983

A ja tyle co wróciłem po ponad 6 latach z UK. Zależy ile osób będzie. Ale jeśli chcemy mieć swobodę i mnóstwo miejsca na robienie fotek to proponuje umówić się na parkingu między cmentarzami żeby łatwo trafili Ci co mają dalej (zjazdy z A4 oraz połączenie z Oświęcimiem i Jaworznem) i z tamtąd całą watachą przejechać za stację paliw "Markus" na byłą bazę P.K.S-u (raptem z 300 metrów). No a tam to nas spokojnie i ponad 100 aut wejdzie.

« Dodane: 14.12.2012, 00:07 »

Kapi

roki

Masz racje niech wiec  i tak sie stanie :) na markusie bedzie idealnie i spokoj do malych szalenstw ;) jamies mini wyscigi itp ;) foty i filmik na youtube hehe ;) wiec 23.12 godzina 14.00, tak jak kolega pisze?;)

« Dodane: 14.12.2012, 00:24 »

Wrzuce jutro zrzut ekrana z google maps w dokladnie zaznaczonym miejscem spota :)
roki

Kapi1983

No i gra i buczy. A więc i ja się pisze.
Kapi

Essio

Dla mnie bez znaczenia gdzie będzie.

P.S.
Chopy ustalmy jeden temacik gdzie będziemy pisać o spocie.
Proponuje tutaj: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2770.0.html lub nowy temat załóżcie.
Oberslejzen!

WojtasS

póki co mi pasuje... Kapi załóż te odblaski w końcu :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Kapi1983

no tAki mam zamiar, i te czujniki jak sie uda :p
Kapi

Falubaz 1

Cytat: Kapi1983 w 14.12.2012, 11:17
no tAki mam zamiar, i te czujniki jak sie uda :p

Chętnie bym podleciał ale ja z Lubuskiego mam 430km więc raczej zbyt daleko... ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.  8)