ST 220 Kombi 03r.

Falubaz 1, 06.12.2012, 19:26 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

06.12.2012, 19:26 Ostatnia edycja: 07.12.2012, 22:10 by Falubaz 1

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Essio

Milusi kolor, a gdzie środek? :)

Auto kupiłeś z netu? allegro?, otomoto?
Wrzucaj zdjęcia bezpośrednio na forum, będzie ładniej.
Obok zdjęcia na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.imagaeshack.us masz napisane: "Link do udostępniania tego obrazu" - klikasz, następnie kopiujesz z "Bezpośrednio" i wklejasz na forum w znaczniki [ img ][ /img ].
Oberslejzen!

Falubaz 1

Cytat: Essio w 06.12.2012, 20:36
Milusi kolor, a gdzie środek? :)

Auto kupiłeś z netu? allegro?, otomoto?
Wrzucaj zdjęcia bezpośrednio na forum, będzie ładniej.
Obok zdjęcia na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.imagaeshack.us masz napisane: "Link do udostępniania tego obrazu" - klikasz, następnie kopiujesz z "Bezpośrednio" i wklejasz na forum w znaczniki [ img ][ /img ].

Nie nie nie kupuje samochodów w Polsce, mam dojście do Niemieckich komorników i firm windykacyjnych które pośredniczą w sprzedaży, samochody w 100% pewne bezwypadkowe pełna dokumentacja serwisowa, mój ma 139678 przebiegu i jest z Banku po 1 właścicielu.  Ok postaram się wrzucić jeszcze kilka fotek.

« Dodane: 06.12.2012, 21:01 »

Cytat: Essio w 06.12.2012, 20:36
Milusi kolor, a gdzie środek? :)

Auto kupiłeś z netu? allegro?, otomoto?
Wrzucaj zdjęcia bezpośrednio na forum, będzie ładniej.
Obok zdjęcia na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.imagaeshack.us masz napisane: "Link do udostępniania tego obrazu" - klikasz, następnie kopiujesz z "Bezpośrednio" i wklejasz na forum w znaczniki [ img ][ /img ].

Wnętrze jutro ;-)

bishop

Ładny ten kombiak. Który to rok jest?
Cytat: Falubaz 1 w 06.12.2012, 19:47mam dojście do Niemieckich komorników i firm windykacyjnych
Pozazdrościć kontaktów;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Essio

Strzelam 2003?
To warto wiedzieć, że masz takie znajomości.  :D
Oberslejzen!

Falubaz 1

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Przed ST miałem Seata Leona FR z 2008roku 2.0 TDI 180Km i 390  Nm też z tego samego źródła i zapłaciłem 6500 Euro.

« Dodane: 06.12.2012, 22:02 »

Cytat: bishop w 06.12.2012, 21:22
Ładny ten kombiak. Który to rok jest? Pozazdrościć kontaktów;]

Sobota godz. 13;00 CPN Auchan. Potwierdzam. 
Rok 2003.

« Dodane: 06.12.2012, 22:04 »

Cytat: Essio w 06.12.2012, 21:32
Strzelam 2003?
To warto wiedzieć, że masz takie znajomości.  :D

Tak 2003. Wszystko we wnętrzu oryginalne, foteliki Recaro, i dach szklany i te brzmienie...

Essio

Piękna sztuka. Tylko kolor black.
To będzie kolejne moje auto ale w benzynie cupra. Spoko kasa jak za takie autko.
Oberslejzen!

Falubaz 1

Cytat: Essio w 06.12.2012, 22:05
Piękna sztuka. Tylko kolor black.
To będzie kolejne moje auto ale w benzynie cupra. Spoko kasa jak za takie autko.

Zapraszam do mnie do Sulechowa mam tu Cupre kolega chętnie sprzeda jedna z pierwszych kupionych w Polsce przebieg 23tys.

« Dodane: 06.12.2012, 22:17 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A za te Audi A6 z 2007roku silnikiem 2.7 TDi dałem 9000 Euro. Też od komornika. Miałem Subaru, Mercedesa E, BMW, Peugota, KIA Sorento (rewelka). Sprzedałem dla rodziny lub znajomych.

bishop

Na żywo wygląda jeszcze lepiej. A wydech rewelacja. A po podniesieniu maski to już w ogóle szczęka opadła. Tak czystego silnika to już dawno nie widziałem;] pozdr i dzięki za spotkanie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

wilhelm

Piękny ST'ek, chyba najlepszy kolor dla tej wersji i nadwozia. Ciekaw jestem jak ten wydech gra w porównaniu do serii i czy jest więcej/mniej mocy - szkoda, że nie shamowałeś auta przed i po :)

Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 08.12.2012, 17:53
Piękny ST'ek, chyba najlepszy kolor dla tej wersji i nadwozia. Ciekaw jestem jak ten wydech gra w porównaniu do serii i czy jest więcej/mniej mocy - szkoda, że nie shamowałeś auta przed i po :)


Samochód był na hamowni w Niemczech gdyż w raporcie technicznym jest 172KW, szczerze mówiąc po przeróbkach Ultera na początku był jak by słabszy ale po przejechaniu 300 Km było lepiej, odczułem to w zakresie 3500 obr/Min 5000 obr/min lepiej się wkręca. Po wizycie w V-techu będzie wykres, obiecuję. 

wilhelm

Jedziesz tylko na hamownie, czy stroić? Jak to drugie to polecam wycieczkę do Heka w Krakowie.

Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 08.12.2012, 18:20
Jedziesz tylko na hamownie, czy stroić? Jak to drugie to polecam wycieczkę do Heka w Krakowie.

Napisz coś więcej bo nie znam tej firmy, podobno koleś z V-Techa miał ST 220 i wycisną 350KM.

Essio

Heko ogarnia na forum nasze autka i nie tylko nasze.
Ma pojęcie co robi, uwierz.  :)
Co do twoich liczb nie wypowiadam się.  :)
Np.: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3079.0.html
Jest dział, gdzie przedstawia co robił i jak wyszło.
Oberslejzen!

wilhelm

Cytat: Falubaz 1 w 09.12.2012, 14:34podobno koleś z V-Techa miał ST 220 i wycisną 350KM.

Piro (właściciel Vtecha) miał kiedyś ST220 i wycisnął z niego 250KM, o ile dobrze zrozumiałem, to teraz Essio jeździ tym mondkiem.