[Mondeo] stukanie zaworow st220

roki, 22.12.2012, 10:56 « poprzedni - następny »

roki

Witam.Pytanie do uzytkownikow st...u was tez slychac dosc glosne stukanie (prace) zaworow.tyk tyk tyk tyk ;)
roki

NeroN

zaworów nie,ale wtryski głośno chodzą.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

roki

i to tyk tyk co najbardziej slychac to wtryski?? niezle...wkurzajace..:P silniki bmw jednak ciszej chodza :)
roki

WojtasS

osłuchamy na spocie ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

roki

;) podobno nie wszystkim tak klekota hmmm....peenie osuchamy nawzajem haha
roki

Falubaz 1

Cytat: roki w 22.12.2012, 19:55
;) podobno nie wszystkim tak klekota hmmm...peenie osuchamy nawzajem haha
Moga byc jednak zawory, ostatnio slyszalem wlasnie takie tyk,tyk,tyk autko mialo 234tys przebiegu bylem w komisie ze znajomym szuka steka, koles z komisu twierdzil ze szklanki sie nie napelnija w pelni i trzeba tylko wyregulowac.

roki

szklanki??

« Dodane: 22.12.2012, 21:31 »

ja mam 271tys...autobahnkilometry...posluchamy jutro :)
roki

Falubaz 1

Cytat: roki w 22.12.2012, 21:28
szklanki?

« Dodane: 22.12.2012, 21:31 »

ja mam 271tys...autobahnkilometry...posluchamy jutro :)
Hydroregulatory.

« Dodane: 22.12.2012, 21:42 »

Cytat: Falubaz 1 w 22.12.2012, 21:38
Hydroregulatory.

Co do mojego przyjazdu, to niestety nie dam rady mam jeszcze troche spraw, obiecuje ze w 2013 sie spotkamy. Wesolych swiat.

T

Cytat: Falubaz 1 w 22.12.2012, 20:04Moga byc jednak zawory, ostatnio slyszalem wlasnie takie tyk,tyk,tyk autko mialo 234tys przebiegu bylem w komisie ze znajomym szuka steka, koles z komisu twierdzil ze szklanki sie nie napelnija w pelni i trzeba tylko wyregulowac.
Od każdej v-ki, w której coś stuka trzeba się trzymać z daleka. Tam nie ma nic, co by się miało rozregulować w sprawnym silniku (jedyny wyjątek to wałki rozrządu przykręcone niewłaściwym momentem, co da się stosunkowo tanio poprawić). Jak coś stuka, to zwykle jest to uszkodzona panewka, ew. sworzeń tłoka (ale to drugie stuka zazwyczaj przy niektórych prędkościach obrotowych). Sprawna, seryjna v-ka subiektywnie chodzi idealnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Falubaz 1

Cytat: Tomasz w 23.12.2012, 21:37
Od każdej v-ki, w której coś stuka trzeba się trzymać z daleka. Tam nie ma nic, co by się miało rozregulować w sprawnym silniku (jedyny wyjątek to wałki rozrządu przykręcone niewłaściwym momentem, co da się stosunkowo tanio poprawić). Jak coś stuka, to zwykle jest to uszkodzona panewka, ew. sworzeń tłoka (ale to drugie stuka zazwyczaj przy niektórych prędkościach obrotowych). Sprawna, seryjna v-ka subiektywnie chodzi idealnie.

Amen :]

tomi

Cytat: roki w 22.12.2012, 21:28
szklanki?

« Dodane: 22.12.2012, 21:31 »

ja mam 271tys...autobahnkilometry...posluchamy jutro :)

jezdzisz na mineralu??