złącze liczników Mondeo mk3

Favoriters, 31.12.2012, 19:03 « poprzedni - następny »

Favoriters

Czy ma ktoś może rozpiskę złącza C449 czyli wtyczki zegarów?.
Przegrzebałem net i poza rozpiską kolorów kabli nic nie znalazłem.
Szczególnie interesuje mnie który pin to + po stacyjce, + aku i od kontrolki postojówek.
Niestety instalacja TIS 2004 vs ja = 1:0 :(

W ramach nudy sylwestrowej popełniłem podświetlanie indiglo do ori tarcz i wyświetlacze w negatywie. Robić z tego tutorial? Fotki jakies porobiłem w trakcie...
Niestety moman nie ma wzoru tarcz do st220 - temu musiałem rzeźbe robić z oryginalnymi
jest upragnione ST - MDO w kombiku Performance Blue ST220 Kleber Edyszyn
był FF II 146KM@370Nm 1,8 TDCi by GCS
był FF II 100KM 1,6 z gazem bieda wersja

wilhelm

Cytat: Favoriters w 31.12.2012, 19:03W ramach nudy sylwestrowej popełniłem podświetlanie indiglo do ori tarcz i wyświetlacze w negatywie. Robić z tego tutorial? Fotki jakies porobiłem w trakcie...
Niestety moman nie ma wzoru tarcz do st220 - temu musiałem rzeźbe robić z oryginalnymi

Rób :D

Falubaz 1

Cytat: Favoriters w 31.12.2012, 19:03
Czy ma ktoś może rozpiskę złącza C449 czyli wtyczki zegarów?.
Przegrzebałem net i poza rozpiską kolorów kabli nic nie znalazłem.
Szczególnie interesuje mnie który pin to + po stacyjce, + aku i od kontrolki postojówek.
Niestety instalacja TIS 2004 vs ja = 1:0 :(

W ramach nudy sylwestrowej popełniłem podświetlanie indiglo do ori tarcz i wyświetlacze w negatywie. Robić z tego tutorial? Fotki jakies porobiłem w trakcie...
Niestety moman nie ma wzoru tarcz do st220 - temu musiałem rzeźbe robić z oryginalnymi

Ja mam tylko cos takiego moze Ci pomoze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://vismajor.piranho.de/Verkabelung.pdf

Favoriters

jaaa das is fantastis - Dzięki stokrotne za ten linek - bardzo przydatne :)

Jednak nie wytrzymałem i doszedłem wcześniej drogą dedukcji i pomiarów, że masa to pin 17 a + po stacyjce to 2.
Właśnie już założyłem przerobione zegarki.
Zrobiłem świecenie tarcz i wyświetlaczy po stacyjce - w dzień nie przeszkadza, a zegarki w negatywie potrzebują światła.
Potestuję jak to się spisuje i rozpisze co i jak.


jest upragnione ST - MDO w kombiku Performance Blue ST220 Kleber Edyszyn
był FF II 146KM@370Nm 1,8 TDCi by GCS
był FF II 100KM 1,6 z gazem bieda wersja

pola102

witam mam problem ze wskazaniami licznika w tym autku. nie działa przebieg dzienny, nie działa wskazówkowy prędkościomierz oraz głupieje wskaźnik paliwa co jakiś czas pikając i pokazując ikonę rezerwy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. despedidas en granada  - Pozdrawiam Mart1k4e

Favoriters

może uwalone zegary, może coś z instalacją, a może któryś czujnik, a może kilka z tych rzeczy naraz?
Może podjedź do mechanika, niech zobaczy...
Chyba nienajszczęśliwsze miejsce na takie pytanie...
jest upragnione ST - MDO w kombiku Performance Blue ST220 Kleber Edyszyn
był FF II 146KM@370Nm 1,8 TDCi by GCS
był FF II 100KM 1,6 z gazem bieda wersja

Falubaz 1

Cytat: pola102 w 30.01.2013, 01:51
witam mam problem ze wskazaniami licznika w tym autku. nie działa przebieg dzienny, nie działa wskazówkowy prędkościomierz oraz głupieje wskaźnik paliwa co jakiś czas pikając i pokazując ikonę rezerwy.

Zrób kalibrację :
przycisk prawy (wskazanie przebiegu dziennego i całkowity) wciśnij i trzymaj, przekręć stacyjkę do poz. 2 wtedy zrobisz kalibrację. Tu masz link:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=-BZLBu4DTvc

jak to nie za działa dopiero sprawdź wszystkie połączenia bo mi to wygląda na źle wpięta kostkę zegarów.