[Mondeo] Sondy

Falubaz 1, 17.01.2013, 14:58 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Cześć Koledzy,

poczytałem trochę o sondach i katalizatorach które się zapychają, więc ja mam od dziś odetkany wydech jest miło dźwięk jest ładniejszy bardziej bulgocze. Natomiast po zamontowaniu wszystkiego i odpaleniu zaświecił się Check błąd
P0171 "Czujnik O2 (Bank 1) - mieszanka zbyt uboga"
P0174 "Czujnik O2 (Bank 2) - mieszanka zbyt uboga" 

dodam że nie ma żadnych innych objawów Katalizatory są  oryginalne i nie były ruszane, wracając do domu 25 Km też nic spalanie w normie, wiem że należy sprawdzić przewody odmy ale u mnie są wszystkie nowe. Tak się zastanawiam czy aby nie dostaje zbyt dużo powietrza mam stożek dziś zmienię na wkładkę i sprawdzę. Czy ktoś  z was miał takie błędy. NeroN ty pisałem że katy w ST po 150 tys padają może coś się zaczyna ... i coś kończy???

Wilu117

W jakim sensie odetkany, to masz te katalizatory czy nie ?

Falubaz 1

Cytat: Wilu117 w 17.01.2013, 15:58
W jakim sensie odetkany, to masz te katalizatory czy nie?
Jak byś zobaczył moje środkowe tłumiki to byś zrozumiał, więc przelotowe nie są co gorsza u mnie prawy tłumik był tak przytkany ta otuliną że ciężko to było wydłubać, o to mi chodzi Katalizatory są i zostaną na razie  :D. Zrobiłem trasę 100 km i nie ma żadnych błędów samochód jeździ jak trzeba no i dźwięk jest już taki jak powinien być.

leeniuch

Ja nie miałem takich błędów nigdy, ale jeszcze 150 tyś. nie zrobiłem więc może potem wychodzą niespodzianki.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.wesele
zaxszammy
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.facebook firma