[Focus] Ford Focus 2003

Yeti, 02.02.2013, 16:21 « poprzedni - następny »

Yeti

Focus poliftowy z 2003 roku.  Zdjęcia są już trochę nieaktualne ale niewiele :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Co do zabudowy to już jest zupełnie inna tzn w podobnym stylu zrobiona ale większa... z biednego bagażnika za dużo nie zostało ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Już tłumaczę dlaczego taka gałka zmiany biegów się znalazła w focusie... otóż pochodzi z mojego pierwszego auta w życiu czyli zastavy 1100p, a jeszcze wcześniej jeździła w maluchu mojego dziadka czyli ma około 30-paru lat i będzie zamontowana w każdym moim samochodzie jaki kiedykolwiek będę miał ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Na zdjęciach chyba najbardziej rzucają się fotele, tak jak pisałem zdjęcia są trochę nieaktualne, mam jedno z procesu przerabiania foteli, na dzien dzisisiejszy są oba zrobione (niestety tylna kanapa ruszy na wiosnę)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


No i najnowsza zimowa zabawa to polerka felg obecnie mam zrobioną tylko jedną:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Teraz troche bardziej opisowej wersji.

Co do silnika na razie nie bede nic pisał, mały plan jest ale nie mam pojęcia czy uda się go zrealizować.
z zewnątrz wiele się nie zmieniło, czego nie ma na zdjęciach to listwa w przednim zderzaku pod kolor i zaślepki spryskiwaczy w kolorze.

Felga wolfrace'a 17 cali z oponą 215x45x17
sprężyny obniżające Sparco (-30mm)
i to tak z wizualnej stronę zewnętrznej powłoki focusa wszystko.
Co do wnętrza
deska wraz z drzwiami i (obcenie dwoma fotelami) obszyte skórą+ z dodatkami malowanymi pod kolor skóry.

Audio:
w drzwi wmontowane po 2 głośniki hertz'a EV165S oraz w lusterkach (na zdjęciach są jeszcze stare modele) hertz dt16
w tylnych boczkach hertz'e DSK130.
Radio Clarion CZ200
wzmacniacze to magnat ultra 2000 i JVC (nie pamiętam modelu ;)  ) zaś sam subwoofer to niestety peiying bl300a10- szału nie robi ale najgorszy też nie jest :)
Jakby były jakieś pytania to śmiało :)

linkgrabber

dla mnie osobiście za dużo białego na konsoli ;)

Co do reszty widać, że lubisz mieć nietuzinkowe auto

Venomus

No w końcu, gdzieś się pokazałeś ;)

Byłem przy tworzeniu wszystkiego, foteli itd. , chłop ma talent samemu domową maszyną obszył wszystko ;)
Wiosną skończ jeszcze kanapę i będzie komplet :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

Yeti

wiosną Venomus wiesz że mam całą listę robótek przy focsie zresztą Ty nie lepiej :P

Co do białego na konsoli to jest sporo ale takie zestawienie mi się marzy już od ooo... (kurde ja już taki stary jestem) od 7 lat i se w koncu powoli to spełniam :) Jeszcze lakier biały ma przyjść więc w ogóle będzie śnieżynka ;)

Yeti

Wrzucam najnowsze zdjęcia.... foty są trochę inne niż zwykle :P niestety potrzebne są okulary 3D ale takie kartonowe jak z Kaczora Donalda :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


iparts

Bardzo fajny pomysł na auto, realizacja celów widzę też sprawnie przebiega- 3maj tak dalej ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.iparts.pl/auto/ford,36.html